Evde Son Trend 2013 Halı Modelleri

Her ne kadar halıyı ev dekorasyonunda çok kullanmayı tercih etmesek de Evde Son Trend olarak onun bir ev için öneminin fazlası ile farkındayız. Ev dekorasyonu için sade halı modelleri ile sizlerleyiz bugün. Evet onun dekorasyon için varlığını kabul ediyoruz ve bu yüzden en güzelini seçmenizi sağlamak istiyoruz. Ev dekorasyonları halı modelleri ile ya tam manası ile zirveye çıkar, ya da tam manası ile dibe vurur. Bunun ortası yoktur ne yazık ki! Doğru seçilmiş bir halı modeli ev dekorasyonu için çok önemlidir. Tam anlamı ile her detayı düşünülmüş bir uyum içerisinde olan bir ev tercih ediyorsanız, kötü ve uyumsuz bir halı modeli kullanmak gibi bir şansınız yoktur.

İşte bizler evleriniz de fark yaratacak hatta ve hatta 2013 yılına damgasını vuracak, sadeliğinin içerisinde bir zarafet taşıyan 2013 halı modelleri ile sizlerleyiz. Evde Son Trend olarak bu riskli dekorasyon ürününe değinmenin artık vakti geldiğini düşünüyoruz. Ve ilk tercihimiz dikkat çekici bir ahşap üzerinde kullanılmış, rengi ile adeta masal gibi duran sanki ahşap üzerinde bir nakış gibi işlenmiş ifadeye sahip halı modeli. Mavinin en güzel tonlarından birine konuk ediyor bizi. Çok beğendik bu halı modelini.

Başka bir görselin iç açıcı motiflerinde sıra, bu tarz halı modelleri ile 2013 yılı içerisinde sıklıkla karşılaşacağınızı hemen belirtelim. 2013 halıları bir yanı açık iş gibi detaylandırılmış, farklı halıları konuk ediyor evlerimize. Hatta sade renkleri onlara adeta aşık olmamızı sağlıyor. 2013 halı modelleri arasında en çok karşılaşacağımız bu farklı halılar sizlerinde büyük beğenisi kazanacak. Oldukça sade bir dekorasyon içerisinde kullanılmış olan bu halı modeli zarif ve bir o kadar da uyumlu olmuş, ama Evde Son Trend olarak biz bu halı modeli farklı bir renk ile kullanılarak salonun tek renk havası dağıtılabilirdi diye düşünüyoruz.

Kelimenin tam manası ile uyum bu olsa gerek. Pudra tonlarında bir halı modeli country tarzında iki koltuğa eşlik ediyor. Bir şöminenin nostaljik havası ise halı ile dekorasyon uyumu arasında sanki bir köprü oluşturuyor. Cam fanuslar içerisinde ki mumlar beyaz renkleri ile oldukça dengeleyici duruyorlar. Oldukça beğendiğimiz ve 2013 yılı renkleri ile bezendiğini düşündüğümüz bir halı modeli idi bu halı.

İşte bir 2013 halı modeli daha, sanki içerisine pamuk tıkılmış birçok şerit yan yana dikilmiş. 2013 halıları arasında yerini alan bu halı modeli ise modern tarzda bir ev dekore etmek isteyenler için oldukça ideal bir halı modeli. Ev dekorasyonlarında özellikle oda ve mutfak dekorasyonları için sıklıkla karşılaşacağımız bir halı modeli idi bu.

Evde Son Trend bugün ilk kez halı modelleri ile ilgili bir yazı ile karşınızdaydı. Yeni yazılarımız içerisinde de ev dekorasyonu için oldukça önemli olan bu ayrıntının üzerinde sıklıkla duracağız.

2013-halı-modelleri (2)

3 Yorum “Evde Son Trend 2013 Halı Modelleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir