Bakmayın siz onun öyle yumuşacık görüntüsüne nice koltuğu tahtından etmiştir o. İçi yumuşak olsa da dekorasyon konusunda sarsılmaz bir kuvveti vardır onun. Tabi ki yastıktan bahsediyoruz. Yastık modelleri için bir yazı ayırdık Evde Son Trend olarak birbirinden şık yastık modelleri ile evlerde trendler yaratma peşindeyiz. Geçmişi neredeyse insanlık kadar eski olan yastık ve minderler dekorasyonun doğumu ile aynı yaştadır diyebiliriz. Şık yastıklar bugün hala her evde ev dekorasyonu için baş rol oynamaktadırlar. Minderlerden ve yastıklardan oluşan ev dekorasyonları dahi oldukça fazladır. Bir oturma odası dekorasyonu bazen sadece yastıklar ve minderlerden dahi oluşabilmektedir.  İşte bunun farkında olan Evde Son Trend siz sevgili dekorasyon tutkunları için oldukça şık yastık modelleri ile dolu bir yazı hazırladı.

Bu dekorasyon örneğinde oldukça sade bir alan tek bir yastık ile renklendirilmiş. Beyaz bir yatak takımı üzerine kullanılan mavi yastık en çok kullanılan yastık dekorasyonu tarzına bir örnek. Tek düze bir zemin üzerine kullanılan renkli bir yastık fazlası ile tercih edilen bir yastık dekorasyonu modelidir. Sade alanları renklendirip canlandırmakta rakip tanımayan yastık bu dekorasyon örneği içinde aynı işlevi yerine getirmiş. Sizler dekorasyon söz konusu olduğu zaman bazen ufak tefek değişiklikler yaparak başarı sağlamak istersiniz, işte buna en uygun olan dekoratif obje yastıklardır.

Evet bu başlı başına bir tarz. Biraz retro biraz klasik ama başlı başına bir tarz. Zamansız bir dekorasyon örneği ile baş başayız belki de yıllar öncesinde hatta asırlar öncesinde kullanılmaya başlanarak hayatımıza giren bir dekorasyon örneği bu. Yastık aksesuarının bir ev dekorasyonunda başlı başına bir dekor olarak kullanıldığı bir görüntü izliyoruz. Çiçekli kumaşlar yastıklarla buluşuyor ve ortaya seyre doyum olmayan bir görüntü çıkıyor. Yastık modelleri için oldukça şık ve sık rastlanan bir görüntü bu. Sade bir koltuk hatta hiçbir özelliği olmayan klasik bir bahçe mobilyasını andırıyor, fakat bu şık yastık modelleri ile buluşunca ortaya inanılmaz bir görüntü çıkıyor. Yeşil temalı çiçekli bu yastık dekorasyonu örneğini çok sevdik.

Ve işte yine bir düş ile birlikteyiz. Bir yatak odası dekorasyonu için olmazsa olmaz olan yastık gene iş başında oldukça şık bir tema ile yastık dekorasyonu yatak odasına damgasını vurmuş. Son derece şık çiçekler ve renkler yatağın üzerinde yastıklar ile buluşmuş. Bizler bu yatak odası için kullanılan yastıklara adeta hayran olduk, öyle ki renkleri ile birlikte huzura doğru bir yolculuk yapmak dahi istedik. Zarif çiçekler birbiri ile bu yastık modellerinde buluşmuş, mavi morun dans eden renkleri pembeyi kendi içlerinde harmanlamış. Etrafına şık fırfırlar verilmiş olan yastık modelleri farklı şekilleri ile birbirleri üzerine yığılmış. Hatta odanın bir kenarında duran şık çiçekler bu yastık dekorasyonu ile sanki el ele vermiş. Evde Son Trend sanırız ki bu yastıklara aşık oldu.

Kırmızı çiçekler krem renginde keten kumaşın üzerinde adeta şarkı söylüyorlar. Yastık yıkılmayan hatta el değiştirmeyen tahtını ev dekorasyonu için hala koruyor. Bu tarz her alanda ve her dekorda rahatlık ile kullanılabilecek olan yastık modelleri ise hayat kurtarmaya devam ediyor. İster yatağınız üzerinde ister kanepenize isterseniz de çok farklı bir alanda kullanın bu yastıkları. Mesela bahçenizde çimler üzerine atma ne dersiniz? Veya bahçe mobilyalarınızın üzerine yerleştirmeye? Evet bizce de oldukça şık fikirler için kullanılabilecek yastık modelleri bunlar. Hatta en önemlisi yastık dekorasyonu için vazgeçilmez modeller bunlar.

Bir pencere önü koltuğu, yok yok kanepesi, tamam son olarak söylüyoruz, dinlenme köşesi. Hani bazen elinize bir kitap alıp da dinlenmek istediğiniz pencere önleri vardır ya işte tamda oradayız. Birbirinden sevimli yastıklar ile süslenmiş bir alandayız. Hem çiçekli yastıklar hem de piti kareli yastıklar bu alanda oldukça hoş bir birlikteliğe imza atmışlar. Bu şık oturma alan dinlenmek için vazgeçilmez bir alana dönüşmüş. Uzunca bir minderin üzerine değişik şekillerde saçılmış olan yastıklar bu alanı enfes bir görüntüye ulaştırmış. Her hangi bir oda için veya bir hol için uygulayabileceğiniz bir dekorasyon örneği bu yastık modelleri, az bütçenin çok iş yaptığı dekorasyonlar bunlar.

yastık-modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir