2014 Çizgili Halı Modelleri

Senenin en önemli halı trendlerinden biri de çizgili halılar. 2014 halı modelleri içerisinde sıklıkla karşımıza çıkan çizgili halı modelleri oldukça şık, spor ve modern görüntülere sahipler. 2014 çizgili halı modelleri asla çiçek desenli koltuklar ile bir arada kullanılmamalılar. Çizgili halılar ve desenli koltuklar arasında ulaşılmaz bir boyut farkı vardır ki en hatalı ev dekorasyonu şekillerinden birine imza atmış olursunuz.

Çizgili halımı nasıl bir oturma grubu ile birlikte kullanmalıyım? Çizgili halılar sade ve tek renk oturma grupları ile bir arada kullanılmalıdırlar. Tek renk bir siyah veya tek renk bir beyaz çizgili halı modelleri için kullanımı en uygun olan oturma grupları içerisinde yer almaktadır. Canlı renklerden de korkmayın! Fıstık yeşili bir oturma grubu ile çizgili bir halı modeli oldukça şık bir birliktelik yaşayacaklardır.

Sizler için 2014 çizgili halı modelleri içerisinden şık seçimler yaptığımızı düşünüyoruz. Seçimlerimiz size sadece fikir versin, renkler ve kombinler ise evinizde zevklerinize ayna tutsun. 2014 çizgili halıları editörlerimizin seçimleriyle…

Interior of drawing-room with fireplace 3D rendering

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir