Modern Esintiler Eşliğinde Salon Dekorasyonları

Modern esintilere doğru bir yolculuğa çıkıyoruz, renkler yeni çağın boya kutusundan fırlamış gibi. Gri her zamanki soğuk şıklığını salon dekorasyonları için cömertçe kullanıyor. Bir apartman dairesi ya da bahçe içinde şıklığı tavizsiz kabul edilen modern bir yapı. Bu renkler ve bu modern mobilyalar en özel salon dekorasyonları için el ele vermiş gibi. Beyaz ve gri salonun duvarlarında birbirleri ile geçişler sunuyor. Duvar önünde ki kar beyaz dolaplar farklı tasarımları ile iki iliz dolap olarak bir araya gelmiş gibi. Bir kanepe modern görüntüsünü gri kumaşa birleştirip salon dekorasyonu içinde bir uyumun parçası oluyor. Country aksesuarların modern görüntü içerisinde ki sunumu ise başlı başına bir fark yaratıyor.

Pencerelerde jaluzi perdeler kullanılmış. Modern salon dekorasyonları içerisinde en çok kullanılan bu perde türü çok doğru bir tercih olmuş. İki beyaz koltuk gri ve siyahın gölgesinde dingin bir güzellik sunuyor.  Koltuk yanlarında kullanılmış natürel sehpalar ise salon dekorasyonu içerisinde dikkat çekici bir salon mobilyası olmuş. Orta sehpa olarak camın tercih edilmesi ise dekorasyonu başka bir karşıtlığa taşımış. Salon dekorasyonları bu tarz karşıtlıkların bir arada kullanıldığı modern temalara çok sık kavuşuyor.

Bej, siyah birlikteliği natürel ahşabın ve aynı zamanda sadeliğin birlikteliğini sunuyor. Orta sehpa da siyah tercih edilmiş, kanepe olarak kullanılan sütlü kahvenin bej ağırlıklı rengi hem şık hem de modern bir uyum sağlamış siyah orta sehpa ile. Duvarda kullanılan salon renklerinin hakim olduğu tablo ise son derece özel seçim olmuş.

Mor rengin serpintiler halinde ara ara kendini gösterdiği bu modern karışıklığın eseri olan salon dekorasyonu, renkleri ve karışıklığı ile diğer salon dekorasyonları arasından sıyrılıyor. Yerde karışık renkli bir halı, sütlü kahve tonunda bir köşe koltuğu, modern salon lambaları, mor tonunda bir berjer, hepsi bu salon dekorasyonu içinde yapbozun parçaları gibi görünüyor.

Gri ve sadelik baş başa. Modern ve rahat görüntüleri ile dikkatleri üzerine çeken koltuk takımı, koyu tonunda bir grinin sert etkisi ile sade bir görüntünün parçası olmuş durumda.  Diğer detayların tamamen düz tonlarda kullanılması ise bu birlikteliği sakin bir ifadeye kavuşturuyor.

Siyah beyaz tabloların modern görüntüleri bir duvarı baştan başa kaplayan modern konsolun üzerinde oldukça şık görünüyor. Uzun modern kanepe üzerinde kullanılan gri yastıklar, kareli kumaşlar tercih edilerek modern bir görüntüye kavuşturulmuş. Ahşap sallanan koltuk son derece sıcak görünüyor. Beyaz orta sehpa ise tekerlekli ayakları ile modern salon dekorasyonları için doğru bir tercih olduğunu gösteriyor.

Her yerde kurşuni bir gri hakim. Sütlü kahve tonunda ki deri kanepe oldukça modern ve bir o kadar da güzel görünüyor. Yeşil ve kiremit tonlarında kullanılmış olan iki puf modern salon dekorasyonu içerisinde adeta sıyrılıyorlar. Işıltılı görüntüleri ile dikkatleri çeken salon aydınlatmaları oldukça asil görünüyorlar. Evde Son Trend son yılların ve önümüzde ki yılların mutlak etkisi altında olan trend salon dekorasyonları ile sizlerleydi.

modern-salon-dekorasyonları (7)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir