Dingin Bir Beyaz Eşliğinde 2013 Ev Dekorasyonları

Ferahlık sızmış sanki camlardan, salon dekorasyonu için her şey ferah bir nefes için seçilmiş adeta. Her şey yerli yerinde, her şey uyum içerisinde. Perdelerden tutunda koltuk takımı hatta yerdeki halı bile beyazın kavun içinden çalınmış rengi ile bir ahenk yaşıyor. Ressam fırçası ile bolca beyaz almış paletine, üzerine fırçanın ucu ile biraz sarı çalmış, karıştırmış ve bu salonun her alanına fırça darbeleri ile dağıtmış bu asil rengi.

Ev dekorasyonu ferah bir beyazın etkisinde, aslında bazen beyaz dahi yorucu olabilmekteyken, işte şimdi sadece dinginliği hissettiriyor bu renk bize. Koltuk takımı oldukça modern. Orta sehpa ev dekorasyonları için son yıllarda en çok kabul gören modeller arasında. Orta sehpanın rengi dahi uyumu bozmayacak şekilde seçilmiş. Masanın üzerinde kullanılmış olan naif çiçekler, bahardan çalınmış birer renk gibi duruyorlar. Ev dekorasyonları bu yıl çok fazla görecekler böyle dingin ve tek rengin hakim olduğu salon dekorasyonlarını. Dekorasyon ile aynı tonda ki şömine bu uyumun bende bir parçasıyım der gibi.

2013 salon dekorasyonları ve 2013 ev dekorasyonları bu yıl sadeliğin, beyazın ve beyazdan çalınmış renklerin gölgesinde tasarımlar sunacak sizlere. Bu tasarımlar sadeliği ve dinginliği tüm ev dekorasyonu içerisine sızdıracak. Ev dekorasyonları 2013 yılına kavuşmadan şimdiden bu yılın farklılığını yaşatmaya başladılar bile, özenli ve farklı bulduğumuz 2013 ev dekorasyonları dingin temaları ile huzuru evimize yansıtacak.

beyaz-salon-dekorasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir