Ev dekorasyonu, dekorasyon trendleri, yaşayan evler…

Günün tüm yorgunluğu attığınız bir ortam belki de özlediğiniz bir dinginlik… Kapısını araladığımız bir huzur… Ev bazen her şey demektir. Ev bazen anılar demektir, ev bazen eskiye sadık kalmak, yeniyi kabul edemeyiş demektir. Her ne olursa olsun bu ortam bizi yansıtan bir farklılık demektir.

Son Trendlerin Yaşattığı Evler (1)

Dekorasyon…

Eviniz için var olan sitemiz dekorasyon noktasında ve ev dekorasyonu alanında değişen trendleri size ulaştırmak ve evinize yeni bir soluk aldırmak için çalışıyor. Ruhunuzu yansıtan birçok köşeyi evinizde yaratabilmek için bizi takip etmelisiniz. Ev dekorasyonu için en yeni trendler ile sizlerle olmaya devam edeceğiz. Evinizi karış karış gezip attığımız her adımda bir fark yaratacağız. Kapısını açtığınız her oda ruhunuzdan bir köşeye yeni bir bakış olacak.

Ev Evde Son Trend ile yepyeni bir soluk almaya başlayacak. Bu soluğu birlikte alıp sihirli dokunuşlarla hep yaşamak istediğiniz ortamları yaratmaya var mısınız? Birkaç mobilya birkaç dolap, birkaç aksesuar ev bizim için bunlar demek değil! Ev bizim için ne mi? İşte bunu cevabını hep birlikte göreceğiz.

 

 

3 Replies to “Son Trendlerin Yaşattığı Evler”

  1. Mor duvar kağıdı olan salon dekorasyonu harika! Çok güzel bir tasarım olmuş. Bu tarz bir duvar kağıdını oturma odası için düşünüyorum acaba böyle güzel durur mu?

  2. Bu tarz salon dekorasyonları için çok fazla büyük bütçelerede gerek yok, modern bir oturma grubu ve şık bir sehpa ile böyle salonlar oldukça rahat oluşturulabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir