Yılın Son Trend Mutfak Modelleri

Mutfak tasarımları, mutfak dekorasyonu, birbirinden farklı mutfak modelleri!

Bir kadının asla açığa çıkarmadığı sırlarının olduğu yerdeyiz bugün, mutfaktayız! En muhteşem yemeklerin sırlarına tek başına vakıf olan duvarların dolapların ve tezgahların olduğu yerdeyiz. Mutfak modelleri konusuna şöyle bir bakış atalım dedik ve Evde Son Trend olarak akıl almaz tasarımlar olarak nitelendirebileceğimiz muhteşem mutfaklar ile karşınızdayız.

Yılın Son Trend Mutfak Modelleri (1)

Zarif birer imza olduğunu düşündüğümüz bu mutfaklar sizler için ve eviniz yemeklerinizi yaptığınız mucizevi köşelere dönüşecek. Mavi bir duvar üzerine yapılmış beyaz dolaplı mutfak modeli mavi ve beyazın en mükemmel uyumlarına örnek gösterilebilir. Açık renk ahşap malzemenin kullanılması ise mutfak için farklı bir tarz oluşturmuş. Bir şatoda dahi görebileceğiniz krem tonlarında ki mutfak ise zarafetin mutfaktaki adı olabilir.

Country mutfak

Country tarzından bir esinti gibi duran yeşil temalı mutfak modeli ise evinde sıcak bir atmosfer arayışında olanlar için oldukça ideal. Koyu hardalın en iyi şekilde kullanıldığı tezgahı ile dikkat çeken model ise mutfak tasarımı için son trend diyebileceğimiz bir konumda. Yemekleriniz ruhunuza hitap eden bir mutfaktan çıksın.

 

 

2 Replies to “Yılın Son Trend Mutfak Modelleri”

  1. İç mimarlık öğrencisiyim mavi üzerine beyaz temalı bir mutfak tasarlamak istiyordum, tasarlamayı düşündüğüm mutfak daha farklı ama yine de mutfakta mavi beyaz uyumunu sevdim, benzer bişey hazırlıycam. Bu arada site gerçekten güzel.

  2. Modeller çok güzel ama, böyle mutfak modelleri oldukça pahalıya mal oluyor. Malesef herkes sahip olamıyor. Yalnız yeşil mutfsk country tarzı çok hoş. Öyle bir mutfak modeli yazlık için ideal.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir