Gülümseten Salon Dekorasyonları

Su yeşili önünde bir bahar esintisi içerinde olan çiçekli kanepe ile başlıyoruz yazımıza. Söylenecek tüm sözleri muhteşem renk uyumu ile hal eden bu salon dekorasyonu oldukça başarılı bir elden çıkmış olmanın gururunu yaşıyor. Çizgili berjer son derece spor bir şıklık içerinde bu salın dekorasyonu içinde. Country tarzını andıran bu salon dekorasyonu orta sehpası ile bu tarza ait olduğunu daha güçlendirmeye devam ediyor. İkiz duvar resimleri ise bu salon dekorasyonu içerisinde gözümüze çaptan son detay oluyor.

Bir duvar birbirini andıran sekiz resim ile simetrik bir şekilde dekore edilmiş. Rengarenk yastıklar ve bu yastıkların hizmetinde olan kanepe ise bu salon dekorasyonu için son derece önemli bir konumda karşılıyor bizleri. Her şey farklı bu salon dekorasyonu içerisinde. Kumaş seçimleri, berjerler, kanepe hatta orta sehpa bile farklı desenlerde ki kumaşların ortak uyumunu yaşatıyor. Bu farklılıkların uyumu oldukça beğenimizi kazandı bu salon dekorasyonu ile birlikte.

Haki yeşil ve bejin hem duvarlarda hem de mobilyalarda ki uyumunu izliyoruz bu sefer ki salon dekorasyonu içerisinde. Perdeler koltuklar hepsi yeşilin gölgesinde duruyor. Bu yeşil şıklığı krem tonu ile büyük bir uyum sunuyor bizlere. Duvarda ve tavanda hakim olan krem rengi iki adet orta sehpa üzerinde sanki bir karışım yakalamışlar. Bu salon dekorasyonu aklımızda bej ve yeşilin geçişleri ile uzun süre yer edecek.

Mavi ve gri arasında ki bir kanepe üzerinde rengarenk yastıklar bize bir yaz havası sunuyor. Bu salon dekorasyonu beklenen yazı baharı görmeden karşılamış bile. Herkesin evinde uygulayabileceği özelliklere sahip bir salon dekorasyonu bu. Abartıdan uzak tarzı ile dikkatleri üzerinde çeken bir salon dekorasyonu sarı koltuk kendini ben buradayım dercesine belli ediyor. Orta sehpa ise biraz eski havası ile ortamı bütünlemeye yetiyor. Evde Son Trend farklı özellikleri ile dikkat çeken salon dekorasyonları ile sizlerleydi.

salon-dekorasyonları (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir