Gri ve Beyaz Hakimiyetinde Yatak Odası Modelleri

Yatak odası dekorasyonları ile birlikteyiz. Bu kez karşımızda gri beyaz ve yer yer çiçeklerin yer aldığı bir yatak odası modeli var. Yatak odası duvarları için tercih edilen gri renk aynı tonda yatak örtüsü ile birleşince oldukça şık bir görüntüye imza atmış. Son yılların ev dekorasyonları için en çok tercih edilen rengi gri önceleri sadece modern takımlar için tercih edilirken, son zamanlarda klasik, avangarde ve country tarzı ev dekorasyonları içinde oldukça tercih edilir bir konumda. Bu yatak odası modeli ise tamda bu söylediğimize örnek oluşturuyor. Beyaz lake yatak odası mobilyaları gri ile özel bir uyum içerisinde. Bu yatak odası modeli bize hem klasiği hem de moderni yansıtan başarılı bir karışım sunuyor.

Bir önceki yatak odası modeli ile bu yatak odası modeli arasında bir zıtlık var. Bu sefer yatak odası mobilyaları gri, duvarlar beyaz renkte. Sadece yatak başında bulunan bir duvarın siyah beyaz çiçekli duvar kağıdı ile kaplanmış olması oda da oldukça şık bir farklılık yaratmış. Yatak odası mobilyaları için gri rengi son derece yakıştırdığımızı belirtmeliyiz. Özellikle bu yatak odası mobilyaları sade bir görüntü ile birleşince sakin bir dekorasyona davet ediyor bizleri. Bu yatak odası bizim için sakinliği temsil ediyor.

Duvarlar ve yerler gri, yatak odası mobilyaları ise beyaz lake. Grinin ve beyazın hakimiyetine teslim olmuş bu yatak odası modeli beklide son yıllarda en çok tercih edilen yatak odası modelleri arasında yer alıyor. Sade çizgiler modern bir yatak odası mobilyası oluşturmuş. Gri yine ağır bir imza tadında duruyor. Yatağın tamamen kumaşla kaplanmış bir tarzda olması ise bu yatak odası modeli içerisinde en çok dikkat çeken detay.

yatak-odası-takımları (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir