Jaluzi Mutfak Perdeleri

Perdeyi modernliğe taşıyan en önemli araçlardan biri jaluzi! Özellikle mutfak perdesi noktasında en çok tercih edilen perde modelleri arasında yer alan jaluzi perde mutfakların dokusu ile büyük uyum sağlıyor. Jaluzi mutfak perdeleri üzerine bir yeni yazı ile karşınızdayız. Mutfağınıza modern ve soft bir görüntü kazandıracak olan jaluzi perdeler mutfak için en çok önerdiğimiz perde modelleri arasında yer alıyor.

Ahşap bir mutfak için kullanılmış olan yine ahşap formunda ki jaluzi mutfak perdesi kendine yakın renkte tercih edilen bir fon perde ile tamamlanmış. Ortamda hakim olan genel renkle tam bir uyum içerisinde. Jaluzi mutfak perdeleri özellikle hasır görünümleri ile sıcak bir görsellik yaratıyorlar. Jaluzi mutfak perdeleri mutfaklar kadar yemek odaları içinde tercih edilebilir tasarımlar.

Beyaz dolapları ve mavi ara detayları ile dikkat çeken mutfakta tercih yine jaluzi mutfak perdeleri tarafından kullanılmış. Bu mutfak modeli için hasır renkli jaluzi modeli oldukça şık bir görselliğe imza atmış. Daha ferah ve aydınlık bir görüntüye ulaşılmasını sağlayan jaluzi hasır mutfak perdesi mutfak dekorasyonuna modern bir dokunuş.

jaluzi-mutfak-perdeleri (4)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir