Stor Mutfak Perdeleri

Son yılların en gözde mutfak perde modelleri arasında yer alan stor perdeler hem kullanışlı hem de oldukça şık bir görüntü yaratıyorlar evde. Stor mutfak perdeleri yaklaşık on yıldır hemen hemen her mutfağa girdiler. Kolay katlanabilir bir mekanizmaya sahip olan stor mutfak perdeleri bu yönleri ile mutfakta ferah ve aydınlık bir görüntü yaratıyorlar.

Stor mutfak perdeleri eskiden sadece kalın kumaşlar üzerine hazırlanan modellerden oluşmaktaydılar, oysa bugün stor mutfak perdeleri tül kumaşa varana kadar pek çok farklı kumaş türü ile tasarlanabiliyorlar. Buda stor mutfak perdeleri için görsellik açısından önemli bir avantaja dönüştü. Mutfaklarda sıklıkla tercih edilen desenli perde kumaşları stor mutfak perdeleri ile bir araya gelince tabiî ki son derece görsek mutfaklar ortaya çıktı.

Kırmızı desenli fon perde kırmızı çizgili stor perde ile kombin edilmiş. Renkli ve sıcak bir hava oluşmasına olanak sağlayan bu tasarım pek çok mutfak için tercih edilebilir. Turuncu fon perdelerin tamamlayıcısı da yine beyaz üzerine turuncu desenli stor perde olmuş.

stor-mutfak-perdeleri (4)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir