Mutfak Perdesi Trendleri

Piknik örtüsü olarak adlandırdığımız ve yemek alanları ile büyük bir birliktelik yaşan bir kumaştır kareli kumaşlar. Mutfak perdeleri söz konusu olduğunda ise kırmızısı, pembesi, mavisi bütün sıcak görüntüleri ile adeta mutfak pencerelerinde salınırlar. Kırmızı piti kareli kumaş bejin şık bir tonu ile bir arada kullanılmış ve yakaladıkları uyum ile mutfağa nostaljik bir hava katmışlar. 2014 mutfak perdesi trendleri arasında asla göz ardı edemeyeceğiniz kareliler varlıklarını sürdürmeye devam edecekler.

Yeşil fosforlu tonu ile herhangi bir mutfakta tüm dikkatleri üzerime çekmeyi başarabilirim diyor adeta. Kendine benzeyen renklerde kullanılacak birkaç mutfak aksesuarı ile mutfak perdesi daha dikkat çekici olacaktır.

Mavi ve beyazın denizi anımsatan uyumu bu sefer, tüllerle, dantellerle, satenlerle bir arada kullanılmış. 2014 mutfak perdesi trendleri nostaljik perdeleri unutmuyor. Sıklıkla karşılaşacağımız nostaljik mutfak perde modelleri özellikle otantik görünümlü evlerde tercih ediliyor. Kareliler, renkler, ketenler hepsi 2014 mutfak perdesi trendleri içerisinde yer alıyor. Değişimler olduğu kadar klasikliğini koruyan parçalarda bu yıl fazlası ile popüler. mutfak-perdesi-trendleri (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir