Ahşap Salon Mobilyaları

Ahşap salon mobilyaları belkide ev kadar eski bir tarihe sahiptirler. Ahşabın tüm görselliğini evlere yansıttığı modern salon mobilyaları ile birlikteyiz bugün. Kışın iyiden iyiye hissedilmesinden olsa gerek bu günlerde Evde Son Trend’de ahşabın esintilerine yer veriyoruz. Ahşap salon mobilyaları ise bugün ki durağımız, klasik ve modernin aynı anda hissedildiği ahşap salon mobilyaları, dekorasyon da etkili bir akım durumunda. Küçük çekmeceleri ile dikkat çeken ahşap orta sehpa ahşap salon mobilyaları için oldukça doğru bir seçim. Arka fonda görülen ahşap konsol ise ahşap orta sehpaya ait bir parça olduğunu hissettiriyor. Natürel ve doğal bir ahşap rengi tüm salonu adeta etkisi altına almış.

Eskitilmiş bir ahşap salon mobilyası karşımızda. Gerek tasarımı gerek rengi ile birlikte oldukça casual bir görüntü içerisinde ki bu ahşap salon mobilyası modern evlerde tam da istenilen temanın yakalanması için tasarlanmış cinsten.

Kırmızıya dönük bir ahşap salon mobilyası orta sehpa görüntüsünde. Bu orta sehpa hasırların ve beyazların hakim olduğu bir salon içerisinde oldukça şık bir görüntü içerisinde olacaktır. Klasik görüntüsüne rağmen modern salon dekorasyonları bu ahşap salon mobilyası ile fark yaratabilecek bir görüntüye kavuşacaktır. Oldukça sert bir ahşap tonu bu, bu yüzden bu tarz renklerin hakim olduğu salon mobilyaları tek başlarına dikkat çekebilecek güce sahiptirler. Ahşabın sıcaklığı ile içimizi ısıtan dekorasyon yazıları ile yeniden sizlerle birlikte olacağız.

ahşap-salon-mobilyaları- (1)

 

2 Replies to “Ahşap Salon Mobilyaları”

  1. orta sehpanızı çok beğendim. almak istiyorum ama telefonunuzu ve hangi ağaçtan yaptığınızı öğrenebilirmiyim

  2. merhaba, görsellerimiz dünyadan seçme mobilya tasarımlarıdır, koyu ahşap orta sehpa ceviz ağacıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir