Renkli Konsollar

Bir ev dekorasyonu için en önemli mobilyalar içerisinde yer alır konsollar. Konsol modelleri son yıllarda oldukça büyük değişim geçiriyorlar, bunun en önemli nedeni ise yeni ve eskinin konsol modelleri üzerinde rahatlıkla kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Konsol modelleri için hazırlamış olduğumuz bu yazımızın içeriği de tam da bahsettiğimiz üzere eski ile yeninin aynı konsol modelleri üzerinde birleşmesini yansıtıyor görüntüleri asırlar devirmiş tasarımlara sahip konsolların renklendirilmeleri ise bir o kadar modern. Mesela bu pembe konsol tasarımı eski fakat pembe rengi işle bu yılın en modern tasarımları arasında yer alabilir. Ev mobilyaları için eskinin yeni yorumunu yansıtıyor konsol modelleri.

Bu diğer konsol modelleri ise renklerin tam manası ile usta bir işçilik ile dekorasyona yansımasını oluşturuyor. Biri yeşilin en güzel tonlarından biri ile oldukça şık bir görüntüye kavuşmuş.  Bir diğer konsol modeli ise; pembe rengin beyaz serpmeler ile birleşmesine zemin oluşturmuş. Ev dekorasyonları için bu tarz konsol modelleri özellikle beyaz tonun hakim olduğu dekorasyonlar içerisinde oldukça şık duracaktır.

Bu konsol modeli ise tam bir modern mobilya örneği. Modern konsol modelleri için oldukça tanıdık ve başarılı bir örnek oluşturacağını düşündüğümüz bu konsol modeli, modern renkleri ve bu modern renklerin başarılı ve sıra dışı bir şekilde uygulanmasının şıklığını taşıyor. Konsol modelleri ile evinizde fark yaratmak istiyorsanız bu tarz konsol modelleri sizleri fazlası ile mutlu edecektir.

renkli-konsollar (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir