Evde Son Trend’de yemek odası dekorasyonları için şık seçimler gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Özellikle sade yemek odası takımları bugün ki ana temamızı oluşturuyor. Vizon rengi sandalyelerin sade ve klasik tasarımları leziz bir yemek için şık bir tercihe zemin hazırlıyor. Eskitme siyahın kullanıldığı yemek odası mobilyaları zarf bir görüntü içerisinde. Bu tarz yemek odası dekorasyonları genellikle sadelikten yana ama kaliteden ödün vermeyen ev dekorasyonları için bir tercih nedeni oluyor.

Kiremit rengi çizgili kumaşlarla kaplanmış olan yemek masası sandalyeleri beyaz lake mobilya ile modern bir sunum haline dönüşmüş. Kalabalık evler için oldukça doğru bir yemek odası takımı olabilir bu yemek odası modeli. Masa ve sandalyelerin ahşabının beyaz ile kaplı olması sandalye kumaşının baskı rengini daha çok ortaya çıkarmış.

Oldukça iç açıcı bir yemek odası modeli. Beyaz eskitme yemek odası mobilyaları yaz mevsimine ait renkler ile tasarlanmış. Sarı ile beyazın uyumu bize bu yemek masası üzerinde salatalar hayal etmemizi sağladı. Yemek odası dekorasyonları için bu tarz mobilya seçimleri ferahlatıcı bir ortam oluşmasına neden olacaktır.

Siyah yemek odası takımı hem kaplaması ile hem de mobilyaları ile son derece zarif ve iddialı görünüyor. Siyah çerçeve ayna ve siyah aydınlatma ile büyük bir birliktelik hakim bu yemek odası dekorasyonu içerisinde. Şık bir siyah ile evinize sıra dışı bir görüntü katmak isterseniz bu tarz bir yemek odası takımı çok doğru bir seçim olacaktır.

yemek-odaları (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir