Salonumu Nasıl Dekore Etmeliyim?

Modern ve şık tasarımlarla evlerinizi süsleyecek olan 2014 salon dekorasyon modelleri şimdiden tüketicilerin   beğenisini kazandı. İşte 2014’ün en yeni ve en güzel salon dekorasyonları ile ilgili modelleri sizler için sitemizde bir araya getirdik.  Bu güzel modellere bir göz atmanızı öneriyoruz. Beyaz bir renkteki salon dekorasyonu örneğinde mavi kırlentleri, metal aksamlar ve kutu objeleri kullanarak odaya canlı bir görünüm kazandırılmış.  Beyaz renk ile uyumlu canlı renkler ile odada canlı, hareketli bir sağlanmış. Koltuklarınız için kullandığınız yastıklar ve perdelerinizin renklerini canlı renklerden seçilmesi, dekorasyon, için çok doğru bir tercih olmuş.

Minimal salon dekorasyonu tasarımı ile modern bir şekilde dekore edilmiş bu ikinci örneğimizde krem, gri ve beyaz renklerin oldukça yoğun olarak kullanılırken ayrıntı olarak ise mavi renk kullanılmış. Halı dışında aksesuarlarda modern seçimler yapılırken avizeler sehpa ve diğer aksesuarlar da Modern ve geleneksel tarz bir arada dengeli bir şekilde kullanılmış. Burada farklı stilde Avrupai tarzda bir salon dekorasyon örneği ile karşı karşıyayız. Sade ama şık, ferah görünümlü dekorasyon örneğinde koltuklar ve döşeme rengi açık renk seçilmiş aksesuar sayısını az siyah avize, çerçeve ve jaluzi renginde siyah kullanılarak vurgu yapılmış Doğal malzemelerden imal edilmiş sehpalar ise oldukça sıcak, insanın içinin bir bakışta ısındığı sade ve modern bir dekorasyon tarzı, oluşturmuş. Beyaz salon dekorasyonları sevenler için ideal bir seçim olabilir.

Oldukça modern görünümlü olan bu salon dekorasyon stilinde oldukça az eşya kullanılmış.  Zemin ve çerçeveler hatta bej koltukların renklerinde tek tük koyu renk kırlentler ile kontrast yaratılmış. Duvarda aksesuar olarak kullanılan resim ise mekânı canlandırmış. Siyah tekli lambada da bu renkler arasında farklı bir biçimde hava katmış Alternatif olarak çok seçenek bulunan 2014 salon dekorasyon modelleri arasında sizde evinize daha da önemlisi tarzınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz.

salonumu-nasıl-dekore-etmeliyim (3)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir