Stil Sahibi Salon Dekorasyonları

Ev dekorasyonu için yeni ve stil sahibi salon dekorasyonları seçtik sizler için. Dekorasyon için bazı stillerin ön plana çıktığı salonlara konuğuz desek daha yerinde bir söylevde bulunmuş oluruz. Ev dekorasyonu için mavi ve beyazın yer aldığı bir salonu ana görselimiz olarak kullandık. Her yerde mavi ve beyazın iç içe geçtiği dekorasyonlar sergileyen bu salon tek kelime ile muhteşem.

Bir başka görselimizde yeşilin tonlarının yer aldığı bir salon görüyoruz. Ev dekorasyonu için başarılı bulduğumuz bu görsel tablolarla renklendirilmiş. Bir başka salon dekorasyonu görselimiz ise kahverenginin ön plana çıktığı bir salon sunuyor bizlere. Ev dekorasyonu için en çok kullanılan renkler arasında yer alan kahverengi bu görünümü ile başarılı bir tasarıma imza atmış.

Ev dekorasyonu için salonlara ayırdığımız bu yazımızda son olarak country tarzı ile dikkat çeken ve mavi eskitme bir duvar önünde yer alan krem kanepeli salona uğruyoruz. Ev dekorasyonu için salon en önemli dekorasyon alanıdır. Galerimizde diğer stil sahibi salonları görebilirsiniz.

ev-dekorasyonu (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir