Masal gibi bir bebek odası yazısı ile sizlerle birlikteyiz. Beyazın masumiyetinin bebek odasının her köşesine yayıldığı bir dekorasyon bu. Beyaz karyola üzerinde kullanılan cibinlik ile bu bebek odası dekorasyonu süslü ruhunu hemen belli ediyor. Bir duvar beyazın dalgalar halinde olduğu bir duvar kağıdı ile kaplanmış. Odanın diğer duvarları ile fil dişi renginin hakimiyetinde. Bu atmosfer içerisinde kullanılan beyaz mobilyalar ise bizi bebek dünyasının muhteşem doğası ile buluşturuyor. Huzur hakim bu bebek odası dekorasyonu içerisinde. Süslü bebek odası aydınlatmaları her detayı ile fazlaca hissediliyor. Bebek odası dekorasyonları içerisinde son yıllarda sıklıkla kullanılan şık divanlar bu bebek odası dekorasyonu içerisinde de yer bulmuş. Şık yastıklar ile süslü bu oturma bölümüne bayıldığımızı belirtmeliyiz.

Yine beyaz yine bebek odası. Bebek odaları için en çok tercih edilen renk haline gelen beyaz, bu hükümdarlığını yeni bebek odası modeli içerisinde de gösteriyor. Beyaz üzerinde kullanılan renkli detaylar ile şıklık yakalanmaya çalışılmış bir dekorasyon bu! Bizler detaylarla yakalanmış olan bu şıklığı fazlası ile beğendik. Özellikle hasır çekmeceler bebek odası dekorasyonu içerisinde oldukça şık durmuş. Genellikle country tarzı ev dekorasyonları içerisinde kullanılan hasır detaylar bu bebek odası dekorasyonu için başarılı bir seçim olmuş. Duvarda bir aksesuar olarak kullanılan abaküs ise odanın sevimli temasına öğrenilecek çok şey var izlenimi katıyor.

İngiliz tarzı renkler ve İngiliz tarzı mobilyalar bu sefer bebek odası için kullanılmış. Yine çok beğendiğimiz bir model bu. Öyle ki duvarda kullanılan su yeşili duvar kağıdı bizi son derece etkiledi. Yaşayan, canlı, kıpır kıpır bir bebek odası imajının huzur dolu bir renkle sunulması diyebiliriz bu bebek odası dekorasyonu için. Bebek odası dekorasyonları için vazgeçilmez bir hal alan oturma bölümü yine şık bir sedir ile hazırlanmış. Yatak şeklinde kullanılabilecek olan bu sedir anneler için oldukça kullanışlı olacaktır.

Beyazlarla başladığımız yazımızda cıvıl cıvıl bir renk ile birlikteyiz. Pembenin en sıcak tonlarından biri bu bebek odası dekorasyonu ile sımsıcak gülümsüyor. Bir kız bebeği için hazırlanmış olan bu bebek odası dekorasyonu aslında kalabalıktan kaçınılarak sadece dikkat çekici bir renk ile şıklık yakalanmaya çalışılarak gerçekleşmiş. Bizler bugün bebek odası dekorasyonları ile sizlerle olmak istedik, Evde Son Trend seçimleri ile küçük bebeğinize muhteşem bir bebek odası hazırlamak isteyeceğinizi düşündük.

bebek-odaları (3)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir