Romantik Esintilerle Banyo Dekorasyonları

Evde Son Trend’de bugün buram buram romantizm kokan banyolar var. Banyo dekorasyonları için romantik çizgilerin esaretinde bir yazı hazırladık sizler için. Gri mermerin tüm duvarlarda asil bir görüntüye kavuşturduğu bu banyo modeli bize İngiliz tarzını hatırlatıyor. İngiliz tarzı dekorasyonun hissedildiği bu banyo modeli fazlaca bir işçilik gerektirmiş gibi. Tüm detayların inceden düşünüldüğü bir banyo dekorasyonu bu. Gerek banyo dolapları gerek banyo döşemesi tam anlamı ile ince bir işçiliğin sonucu. Duşa kabin yerine sade camlı bir bölme tercih edilmesi son derece zevkli bir tercih olmuş. Banyo dolapları eskitilmiş tarzda bir beyazın hakimiyetinde ve bu da banyo dekorasyonu için asil bir hava oluşturuyor. Bizler bu tarz banyo dekorasyonları ile karşılaştıkça gerçek bir dekorasyonun memnuniyetini yaşıyoruz. Banyo tezgahı ve banyo duvarları banyo tabanı da dahil tamamen gri kırıklı mermerden. Detaylarda kullanılmış olan pembe çiçekler ve pembe sandalye oldukça zıtlıkların yarattığı bir şıklığı sunuyor.

Romantik esintilerin yüzümüzde gülümseme yarattığı bir başka banyo dekorasyonu. Bu sefer bej mermer kullanılmış bir banyo modeli ile birlikteyiz. Şıklığın her detayında ustaca kullanıldığı bu banyo modeli ferahlığın ve sadeliğin aynı tasarım içerisinde buluşmasını yansıtıyor. Yine duşa kabin yerine camlı bir duş bölmesi kullanılmış. Biz Evde Son Trend ailesi olarak banyo dekorasyonları içerisinde sade camların kullanıldığı duş bölümleri tercih ediyoruz. Bu banyo dekorasyonu içerisinde kullanılan küvette şıklığı ile göz kamaştırıyor. Camlar ve aynalar mermerin ihtişamına ışıltı katmış. Ve o koltuk! Ahşap işçiliğinin bir harikası olarak gördüğümüz bu koltuk bir banyo da koltuğun aslında alışılmadık bir şıklık olduğunu gösteriyor. Işıltılı banyo aydınlatmaları ise bizlerin dikkatinden kaçmayan bir başka detay. Başarının her köşesinde fark edildiği bu banyo dekorasyonu farklı detayları ile uzun süre aklımızda kalacak.

Metal bir küvet daha doğrusu dış kaplaması metal tercih edilmiş küvet. Hemen yanı başında aynı metal detayların hissedildiği bir ayna, hatta bu aynaya dev bir ayna da diyebiliriz. Gri mermerler yine banyonun her detayında kullanılmış. Duvarlar yerler gri mermerin zarif şıklığını sunuyor. Bir oturma koltuğu yine farklı bir banyo dekorasyonu temasına davet ediyor bizleri. Cam kaplı dolap içerisinde ki pembe havlularla oldukça şık görünüyor. Evde Son Trend’de romantik duyguların banyo dekorasyonları tasarımına damga vurduğu bir yazı vardı bugün, yeni yazılarımızda yeniden birlikte olmak üzere…

banyo-dekorasyonları (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir