Country Bebek Odaları

Country tarzı bebek odası dekore edilirken yer döşemesi Country stilinin vazgeçilmez rengi olan topak rengi ile döşeniyor. Country bebek odası tasarlanırken hakim olan renk duvarlar için krem-açık krem rengi yer döşemesi kapalı veya açık toprak rengi olmalıdır. Mobilya duvarla eş renkte açık krem rengi seçilmeli.

Country bebek odaları tasarlanırken dikkat edilecek husus pastel toprak renklerin seçilmesi ve çizgili desenli koltuk bebek karyolası seçimi.

Country Bebek Odaları (2)

Bebek odası dekorasyonu yapılırken doğal bir huzur veren Country stili toprak rengi yer döşemesiyle birlikte mobilyalara da yansıtılabilir. Bebek odası dekorasyonu yapılırken seçilecek mobilyalar açık renkli duvara uyumlu seçilmezse açık pastel toprak rengi ve bu rengin açık tonları seçilirse genel görünümde huzur verici bir ilk izlenim yakalanabilir. Krem rengi duvara asılacak aynaların ve tabloların çerçevesi de toprak rengi olmalı. Bebek karyolası krem rengi ve içindeki yatak örtüsü açık toprak rengi seçilebilir. Bebek karyolası toprak rengi seçilirse bebek yatak örtüsü duvar renginde krem ya da açık-krem seçilmeli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir