2013 Yatak Odası Dekorasyonları İçin Bir Örnek

Bazen her şeyin aynı olmasından sıkılırız ya, etrafımızda ki sıradan eşyalara dahi tahammül edemeyiz. Bütün sade ev dekorasyonlarının arkasında saklı olan bir sırdır aslında bu! Alışılmış şeylere karşı olan tahammülsüzlük. Ortada sıra dışı bir kanepe dahi olması bizim için oldukça yeterlidir. Zira az ve öz tercihler ev dekorasyonları için sadelik çanlarının çaldığı yerdir. İşte 2013 yılı ev dekorasyonları tam da bu doğrultu da şekilleniyor. Bütün fazlalıklara elveda denilen bir yıla girmek üzereyiz.

2013 ev dekorasyonları için farklılıkların tek başına hüküm sürdüğü bir yıl olacak. Tıpkı görselimizde ki yatak başının bir 2013 yatak odası dekorasyonuna hayat verdiği gibi. Yatak odası dekorasyonları 2013 teması ile buluşunca bu alışılmışın dışında ki görüntüler kendilerini göstermek için adeta yarışıyorlar. Oldukça sade bir yatak odası dekorasyonu ve saat şeklindeki yatak başı bize sanki, her geçen dakika 2013 yılına yaklaştığımızı hissettiren bir ifade ile bakıyor. Modern çizgilerin yatak odasının her köşesine yayıldığını hissediyoruz. Öyle ki beyazın ferahlatıcı etkisi tüm yatak odası dekorasyonu için hakim bir konumda. Ferah bir yatak odası dekorasyonu bu! Kim bilir 2013 yılında bu tarz farklı yatak başları belki de büyük tercih nedeni olacaktır.

Bütün detayları yok eden bu yatak başı, 2013 yatak odası dekorasyonu için trend bir imza. Evde Son Trend olarak 2013 yılı yatak odası dekorasyonları için tarz sahibi objelerin hüküm süreceği kanısındayız. Belki bir yatak başı, belki bir baş ucu lambası, belki bir ayna! Hangi obje farklılığı yakalar tam olarak bilemiyoruz ama, 2013 yatak odası dekorasyonları tam manası ile az ve özün temsilcisi olacak.

yatak-odası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir