Yeni Yıl İçin Salon Dekorasyonları

Vitrinler renklendi, neredeyse her markette alışveriş arabasını yılbaşı süslerinin yanından geçirirken yavaşlatıyoruz. Göz alıcı yılbaşı dekorasyonları aklımızı şimdiden başımızdan aldı bile. O gece parti vakti diye düşünüyoruz. Geride bırakılan bir yıl mı yoksa geride bırakılan yeni bir yıl ile unutulan nice eski yıllar mı? Hangisi bilmiyoruz ama her yeni o gece geride bırakmak için heyecanla dakikalar saydığımız bir gerçek. İşte Evde Son Trend yılbaşı gecesi için salon dekorasyonları seçti. Evinize yeni yılın ilk saatlerinde biraz ren katmaya ne dersiniz? Sizce hangisi yılbaşı gecesinin rengi? Kırmızı mı? Gri mi? Yeşil mi? Beyaz mı? Karar vermek çok zor değil mi? Aslında ne kadar kırmızı diye ezberlemiş olsak da bu gri ev dekorasyonu ezberimizi bozmak için tasarlanmış adeta, gri tük hikmetini salonun duvarlarından başlayarak ev dekorasyonu için adeta yansıtmış.  Yeşil çam ağacı noel için beyaz süslerle süslenmiş, evin değişik köşelerine yerleştirilmiş gri mumlar fantastik bir parti havasına davet ediyor adeta. Şömine üstüne ve şamdan etrafına yerleştirilen parıltılı süsler yılbaşı gecesi için çok hoş bir salon dekorasyonu imzasını taşıyor. Ve bu yılbaşı salonunun rengi gri!

Eski bir şömine üzeri ancak bu kadar yeni yıla hazırlanabilirdi. Aslında eskitilmiş detayların yılbaşı gecesi içi vintage bir şıklık kattığı ayrıca bir gerçek. İşte bu yüzden salon bu eski detaylar yeni yılı hiç eskimeyen bir ev trendi ile karşılıyor. Yılbaşı salon dekorasyonları için sunduğumuz örnekler arasında yerini usulca alan bu dekorasyon, kırmızının tüm tonlarını muhteşem bir uyumla sunuyor. İşte bu yüzden bu salon dekorasyonu rengim kırmızı diye adeta çığlık atıyor.

Duvarda niş şeklinde bir kitaplık ve yılbaşı salonlarının olmazsa olmazı şömine üzerindeki altın varaklı detaylar bu salonun yeni yıl rengini unutmuş olsak da altın diye adlandırıyor. Çam ağacı yılbaşı dekorasyonu için bir köşeye tüm görkemi ile yerleştirilmiş.  Üzerinde altın rengi ağırlıklı süsler ikinci altın sarısı detayı ile yılbaşı salon dekorasyonu için bir bütün oluşturuyor.  Krem rengi berjerler ve deri siyah koltuk sade bir uyum içerisinde.  Şömine üzerine yerleştirilmiş olan noel bebekleri oldukça sevimli görünüyor.

Yeşil! İşte bu dekorasyonun rengi yeşil! Yılbaşı salon dekorasyonları içerisinde mutlaka huzur veren yeşil rengin hakimiyeti tercih nedeni olmalıdır. İşte bu yüzden bu huzuru yeni yıla taşıyan bu salon bizden tam not aldı. Süs takacak yeri kalmayan çam ağacı azda olsa aralardan bende yeşilim diye kendini göstermeye çalışıyor. Tuğla duvarda oldukça doğal duran şömine ise yılbaşı çorapları ile süslenmiş. Çok sıcak bir tema içerisinde bulduğumuz bu yılbaşı salon dekorasyonu hoş bir arkadaş toplantısı için tercih edilebilecek bir yeni yıl salonu olabilir. Kar, soğuk ve yeni bir yıl! İçimizi ısıtan bu üçlü için sizin salonunuz hazır mı?

yılbaşı-salon-dekorasyonları (6)

One Reply to “Yeni Yıl İçin Salon Dekorasyonları”

  1. Yeni yıl için dekorasyonlar inanılmaz hoş. Bu yılbaşı özenip böyle bir salon dekorasyonu hazırlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir