Fuşya Rengi Bir Yatak Odası Dekorasyonu

Morlar, pembeler bazen içine aşır bizi, fuşya renginde bir dekorasyon alanı için neler vermeyiz ki? İşte Evde Son Trend bu rengin gerçek dostları için özel bir yatak odası modeli ile sizlerle bugün. Evde Son Trend takipçileri için belki yaşama pembe pembe bakan bir genç kız odası bu, belki de hayatın her anında kıpır kıpır olmayı seven bir çiftin odası bu asaletin ve gücün rengi mor içerisine biraz pembe katılarak fuşya tonu ile evleri adeta baştan yaratıyor. Bizler sizin için bu özel yatak odasını mercek altına alıyoruz.

Bahar ağaçlarının çiçeklerinden çalınmış bir renk tüm duvarları esareti altına alıyor. Yatak odası dekorasyonu bu asil rengin esaretinde yatak mobilyası ile odanın dekorasyonuna damgasını vuruyor. Bir köşede bağımsızcasına duran bir berjer sandalye karışımı yatak odası mobilyası bu asil rengin en güzel örneklerinden biri. Baskın bir renk kullanıldığı zaman yatak odası dekorasyonları için mutlaka detaylardan uzak sakin bir ifadeye götürülmelidir. İşte bu yatak odası dekorasyonu bu sakin ifadeyi bizim için fazlası ile başarmış. Dikkat çeken bir renk sakin bir yerleşim ve kaliteli mobilyalar ile bütünlük oluşturmuş.

İki şık yatak başı lambası, bir küçük sehpa, pencere yanına yerleştirilmiş bir aynalı komidin gerekli olan tüm detayları bize fazlası ile sunuyor. Başarılı bir elin dokunuşlarından çıktığına inandığımız bu yatak odası dekorasyonu, yatak odası mobilyaları ile bizleri bugün huzurlu bir temada ağırladı.

fuşya yatak odası modeli

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir