Niş Şeklinde İki Kütüphane Bir Yemek Masası İle Bir Araya Geliyor

Çok alışıldık dışı geldi size de değil mi? Sıradan yemek odaları bu yemek odası dekorasyonu ile çok farklı kulvarlarda yürüyor gibiler. Bunun en önemli nedeni şüphesiz ki, yemek odası dekorasyonunun oldukça farklı bir konsept ile karşımızda olması. İki kütüphane önünde duran yemek masası yuvarlak formu ile bizleri etkiledi.

Oldukça sade bir görselliği beyaz ve gri tonlarında birleştiren bu yemek odası dekorasyonu niş şeklinde iki kütüphane ile adeta bir görsel şölen sunuyor. Tabi ki yemek odası dekorasyonu söz konusu olduğu vakit bu dekorasyondan ayrılmayan bir parça varsa o da yemek masaları üzerinde kullanılması gereken avizedir. Yemek masası üzerinde kullanılmış avize modeli odanın dekorasyon renklerine fazlası ile uyum gösteriyor. İşte bu yüzden bizler yemek odası dekorasyonu konulu bu yazımızda beğeni dolu cümleleri art arda söylüyoruz. İki kütüphane arasında kullanılmış olan etrafı beyaz oymalı tahtadan ayna tam bir şaheser. Kelimenin tam anlamı ile bu ayna bizlere ben bu odaya aidim der gibi duruyor.

Kütüphane içinin boyanmamış olması ahşabın natürel güzelliğini gözler önüne seriyor. Hal böyle olunca sadelik, şıklık ve asil bir hava aynı yemek odası dekorasyonu ile bir araya geliyor. Hiç şüphe yok ki bu salon dekorasyonu modern çağın görselliğini eski bir atmosferde sunuyor. İşte ev dekorasyonu Evde Son Trend’de yine başarılı bir sunum ile buluşuyor.

yemek odası yemek masası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir