Vintage ve 2014 Yatak Odası Modelleri

Romantik havası ile nostalji rüzgarları estiren vintage yatak odaları 2014 de tüketirleri cezp etmeye devam edecek. Kendine özgü stilleri ile vintage yatak odası modelleri 2014 de tekrar revaçta olacak. Hanımların yatak odalarının dekorasyonunu yaparken kılı kırk yaran titizlik gösterdikleri hepimizce bilindiği mutlak bir gerçek.  Bizde bu düşünceden yola çıkarak siz değerli ziyaretçilerimiz için vintage yatak odası 2014 adlı galeriyi oluşturdukBu sezonun yeni trendi olarak dekorasyonda modayı belirleyecek olan vintage tarzını sevenler benzersiz tasarımları ile ilham alabileceğiniz galerimizde yer alan adlı görselleri incelemeden geçmeyin.

Vintage yatak odası modelleri 2014 de bu tarzı diğer sitil tarzlardan ayıran en önemli nokta pastel tonların bir biri ile olan uyumlarıdır. Bu yüzden yatak odalarınızı dekorasyonu yaptırmadan önce beyaz, pembe, sarı, mor, ya da krem renklerinin hakim olduğu, mobilyalarla ile vintage tarzı yaratabilirsiniz. Yine duvarlarınızda pastel tonlarında çiçek desenli, duvar kağıtları kullanabilirsiniz.  Eskiciden ya da ananelerinizden kalan eski bir telefonu başucunuzdaki komedinin üstüne koyabilirsiniz. Son bir şey daha mesela yine eski zamanlardan kalma kristal bir avize, şamdan ve beyaz tül bir cibinlikle mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. Tabi siyah beyaz resimleri de çerçevelenip duvara asmaya unutmayın. Siz ufak tefek dokunuşlar ile yatak odanızda, romantizmi doyasıya yaşayabilirsiniz.

Özellikle yatak odaları için farklı Stili arayışı içinde olanlar vintage yatak odaları 2014 de göz kamaştırıcı bir sadelikle tüketicileri cep etmeye devam ediyor. Siz de modernize edilmiş vintage yatak odası 2014 de yeni tasarımları ile hayalinizdeki yatak odasına kavuşabilirsiniz. Şimdi sizi pastel renklerin ağırlıkta olduğu nostaljik havalar estiren modellerle baş başa bırakıyoruz ve mobilya trendlerini yakından takip etmek isteyen herkesi sitemize bekliyoruz.

vintage-ve-2014-yatak-odası-modelleri (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir