Ahşabın sıcaklığını ve çiçeklerle bezenmiş kır manzaralarının renklerini barındıran country yemek odaları sade görünüşü ile evinize güçlü bir hava katar. Açık renklerin çiçek desenleri ile birleştiği country yemek odası modelleri ile hayalinizdeki gibi bir yemek odasına kavuşabilirsiniz. Bu tarzda temel unsur içinde barındırdığı samimi ve sıcak havanın yansıtılmasıdır.  Abartıdan uzak basit ve pastel renklerdeki çizgilerden oluşan mobilyalar aynı zamanda pastel renklerle harmanlayarak bu tarz salonunuzda doğal bir şıklık yaratabilirsiniz. Günün stresini üzerinizden atacağınız bu doğallık sayesinde ruhunuzun dinlendirici bir şıklık sayesinde huzurla buluştuğuna tanık olacaksınız. Bu tarza seven dekorasyon tutkunları artık evlerinin salonlarında da country tarzını hayata geçiriyorlar.

Mükemmel kullanım kolaylığı ve yemek odanızın şıklığını belirleyecek olan, country yemek odası modelleri yemek odalarına ve modern bir hava katıyor. Yemek odası dekorasyonu, konusunda tamamlayacak olan country yemek odaları modern tasarımlarıyla salonlarınızın şıklığını belirleyici özelliğe sahiptir. Sizde rahatınıza düşkün iseniz ve evinizde doğallığı ön plana olsun istiyorsanız ev dekorasyonunda salonlarınızın anlam kazanması bu tarzı kullanarak tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Yemek odası dekorasyonu olarak ahşap ve eskitme tarzı mobilyalar kullanıldığı mavi ve beyaz hâkim olduğu Country tarzı Yemek Odası salonlarınızda bu tarzı yakalayabilirsiniz. Mavi ve beyaz ile elde edilen sadelik, evinize ferahlık sağlayacak. Tüm bunlara bu sadeliği tamamlayıcı olarak ek olarak ufak halılar ve çizgili, kareli, çiçekler ile kaplı ürünleri tercih edebilirsiniz. Önce Fransa kullanılan ve sonrasında tüm dünyada kabul gören bir yaşam tarzı haline gelen Country tarzı yemek odaları  takımları konusunda salonlarda ince bir şıklığı ortaya koymakta. Hiç bir yerde göremeyeceğiniz country tarzı yemek odası takımları ile ilgili görselleri galerimizde görebilirsiniz.

yemek-odası-dekorasyonu-tarz-country (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir