2013 Yılı Yemek Masaları

Buda nesi dememek için zor durduğumuz bir yemek masası modeli ile karşı karşıyayız. Bu kırmızı sandalyeler bizi adeta büyüledi. İştah açan bir yemek masası ve sandalyeleri şık bir sunumla bizlere bakıyor. Country tarzı olarak adlandırdığımız bir masa! Etrafında kırmızının en dikkat çekici tonlarından biri tasarım bir şekilde sandalyelere uygulanmış. Bu sandalyelere mumya gibi kaplanmış diyebiliriz. Biraz modern bir tarza sahip sandalyeler country tarzı yemek masası ile muhteşem bir birliktelik sunuyor. Özellikle belirtmeden geçemeyeceğiz ki yemek masası üzerinde kullanılan aydınlatmanın şıklığı ise sunuma başka bir atmosfer katmış. 2013 yılı yemek masası modelleri içerisinde bu tarz aykırılıkları, eskitilmiş masaları sık sık göreceğiz.

Siyah ahşap yuvarlak bir yemek masası etrafında mavinin gri ile özdeşleşmiş tonundan yemek masası sandalyeleri ile birleştirilmiş. Tek başına bir koltuk büyüklüğünde olan ve aynı zamanda oldukça rahat görüntüleri ile dikkat çeken bu yemek masası modeli şık bir yemek odası dekorasyonu için doğru bir seçim olmuş. Yemek odası duvarları içerisinde kullanılan renklerin yemek masası ve sandalyelerine benzer renklerden tercih edilmesi ise tam bir uyuma sahne oluyor. Yine yemek masası üzerinde kullanılan aydınlatma ihtişamlı görüntüsü ile göz dolduruyor. 2013 yılı yemek masası modelleri içerisinde yer alan bu retro tarzında ki yemek masası takımı hem modern evlerde rahatlıkla kullanılabilir hem de klasik ev dekorasyonları içerisinde güzel bir sunum olabilir. Birçok tarzın hizmetinde olabilecek bir yemek masası ve sandalyelerini inceledik. 2013 yılı yemek masası ve yemek masası sandalyeleri ile farklı konseptlerin bir araya geldiği sıra dışı modellere de sahne olabileceği gibi yılların getirmiş olduğu alışkanlıklara da sık sık yer verecek.

yemek-odası-dekorasyonları (1)

One Reply to “2013 Yılı Yemek Masaları”

  1. 70×140 ebatlarında olsaymış iyimiş renk ve kontras düzeni bence çok iyi, arka planı beyaza çalan mutfaklar için tercih edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir