2014 Yemek Odası Modeli

Tarzını yemek odalarında göstermek isteyenler için, 2014 yemek odası modelleri konforlu olduğu kadar modern ve estetik görünüme sahip. Dekorasyon konusunda sınır tanımayan mobilya tasarımcıları evleriniz için adeta bir zarafet elçiliği yapıyor. Sizde yeni yıla girerken kalite ve lüksü bir arada yaşamanın zevkine varmak istiyorsanız gelin 2014 yemek odası dekorasyonu adlı galerimize birlikte göz atalım.

Sevdikleriniz ile en özel anlarınızı paylaşacağınız bu mekânlar için yemek odası seçerken konfor ve estetik kadar şüphesiz kalite yede dikkat edilmelidir. Biz de bu düşünceden yola çıkarak sizin için 2014 yemek odası modelleri seçtik. İlk modelimiz yarı klasik tarzda, Koyu kahverenginde ki ahşabın turuncu renk ile buluştuğu son derece şık ve zarif bir model. 2014 yemek odası tasarımları arasında öne çıkan bu modelde sandalye minderlerinin turuncu renk ile kombine edilmesi ayrıca sıcak bir hava yaratmış.

Yine yemek odalarını baştan aşağı yenilemek isteyenler için sıradaki modelimiz antik meşeyi anımsatan klasik tarzın günümüze uyarlanmış hali.  Klasik tarzın modern çizgiler ile yansıtıldığı krem rengi  bu sade ve şık bu model 2014 yemek odası yeni trendlerin arasında çoktan yerini almış bile. Şimdi geldik beyaz ve kahverenginin uyumu ile gözleri kamaştıran bu tasarıma. Tarzınızı yemek odanızın dekorasyonuna yansıtmak istiyorsanız b u modele bakmadan geçmeyin derim. Son alarak beyazın altın varaklar ile dizayn edilmiş ultra lüks bir yemek odası modeli. Sanki düşer diyarında sonsuz bir yolculuğun kapılarınız bize açıyor. Lüksü kaliteyi ve konforu bir arada isterim diyorsanız Konumuz dekorasyon olunca hele de 2014 yemek odası dekorasyonu olunca kalite ve zarafetin ön plana çıktığı bu birbirinden güzel bu modeller arasında seçim yapmak hayli zor olacak.

2014-yemek-odası-modelleri (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir