Avize modelleri ev dekorlarının olmazsa olmazıdır. Evinizi dekoratif daha hoş gösterecek avizeler bu bağlamda evinizde dekorasyon için önemli aksesuarıdır. Daha da önemlisi avize seçerken dikkat edilmesi gerek bazı önemli hususlar vardır. Avizenizi seçeceğiniz mekânın rengi ve dekorasyon tarzına göre seçim yapmalısınız. Unutmayın ki: çok estetik bir görünüme sahip olan avize modelleri hem evinizde hem iş yerinizi daha dekoratif hale getirecektir. Sizin için 2014 avize modelleri adlı galerimizi hazırladık. Nerede kullanabilineceğinize siz karar verin. Eğer salonunuz klasik tarz dediğimiz eskitme mobilyalarla döşenmiş ise metal aksam üzerine büyük kristal taşlarla dizayn edilmiş bu avizeyi seçerseniz salonunuzda gerçek anlamda bir  farklılık yaratabilirsiniz.

Bu model diğer avize modellerinden biraz daha farklı bir tasarıma sahip Şapkalı kristalli olan bu model içinde irili ufaklı kristal taşlar var. İrili ufaklı taşlarla süslenmiş ve sallanan taşlar şapka içinde kapatarak hoş bir görüntü vermiş. Her bir taşı altın rengine bürünmüş şık bir tasarım salonlarınız kadar oturma odalarınız için en uygun avize modelleri arasında yer alıyor diyebiliriz. Püskül İp sarkıtları ve farklı figürleri ile kahve tonlarının hâkim olduğu bu karışık gibi görünen bu model salonlarınıza dekorasyon açısından hem sade şık hem de modern bir hava katacak. Siz den birbirinden güzel ve farklı avize çeşitleri ile evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

Mum şeklindeki ampullerin kristal taşlar ve metal aksamlar ile birlikte kullanıldığı bu model salonunuzda çok şık duracaktır.avize modelleri 20142014 avize modelleri arasında mum ampullü klasik kristal taşlı klasik tarzdaki bu avizeler daha çok ön plana çıkacak. Sizde eskitme tarzı mobilyalarınızı bu tür avize çeşitleri ile tamamlayarak salonlarınızda şık ve lüks bir görüntüyü yakalayabilirsiniz.

avize-modelleri-2014 (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir