Yemek Odası Dekorasyonu: Tarz Vintage

Romantik ve asil duruşuyla son dönemlerde Türkiye’de de sıklıkla tercih edilen bir tarz haline gelen yemek odası modelleri,   Feminen, sofistike tarzı sevenler için yeni sezonda vintage yemek odaları oldukça revaçta olacak. Sizde bu romantik etkiyi hissetmek için vintage yemek odası dekorasyonu olarak uçuk pembe, beyaz, pudra rengi, açık gri gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Sizde hayal gücünüzü kullanarak Anneanneniz ya da eskiciden aldığınız parçalara bakım yaptırarak evinizde tek düze bir görünümden kurtarıp farklı ve zengin bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Vintage yemek odaları, hem romantik havaları, hem de eskiyi çağrıştıran tarzlarıyla bu sezonda çok revaçta olacak. Sizde yaşam alanlarını biçimlendirmek ve evinizin dekorasyonunda köklü bir değişiklik yapmak istiyorsanız, vintage yemek odası ile istediğimiz bu duygu halini her anını eksiksiz yaşayabilirsiniz.  Yemek odası modelleri adlı galerimizde vintage tarzındaki modellere göz atabilir seçimlerinizi bu resimlerden aldığınız ilham ile değerlendirilebilirsiniz.

Eğer siz de evinizde nostaljik bir hava estirmek istiyorsanız vintage tarzı yemek odası modelleri ile evlerinizin bu en özel alanlarını kendi tarzınıza özgün kılabilirsiniz. Ya da size bir pratik öneri daha vermek istiyorum.  Eğer salonunuzun yemek odası dekorasyonu modern çizgilerden oluşuyor ise yuvarlak ve geometrik hatlara sahip vintage aksesuarları ile fazla maliyet gerektirmeden evinizde istediğiniz vintage hava yaratabilirsiniz. Bunun için paha biçilemez hale gelen parçalara yatırım yapmanız gerek yok. Yazımızın başında belirttiği gibi ananeniz ya da eskiciden aldığınız bu parçalar bulunduğunuz ortama zenginlik ve romantizm katacaktır. Tüm bunlara ek olarak, çiçekler ve özellikle pembe gülleri kullanabilirsiniz. Bu düzenleme evinizde sıcaklık ve daha çok yaşanmışlıkları anlatan bir duygu yaratacak anılarınızı her dem taze tutacaktır.

yemek-odası-dekorasyonu-tarz-vintage (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir