Aydınlatma Avize Kısacası Biraz Işık

Her kes en önemli yaşam alanları olan evlerini en güzel şekilde dekore etmek ve tasarımlamak ister. Ev dekorasyonu yaparken en önemli detaylardan birisi de  dekorasyonda aydınlatma seçimdir.. Çünkü doğru ışıklandırma dekorasyonun görünümünü etkilemektedir. Işıklar kişinin, ışığa olan duyarlılığı ve hassasiyeti kadar seçilen avize modeline göre değişmektedir. Evinizin dekorasyonunda değişiklik yapmak istiyorsanız evinizin tasarımına uygun olabileceğini düşündüğümüz avize çeşitleri görsellerinden oluşan galerimiz ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Eviniz için dekorasyonda aydınlatma yaparken hangi tarz avize modeli seçtiğiniz önemlidir. Örneğin modern tarz bir dekorasyon seçmişseniz bunda hem görsel hem gözü yormaması yani fiziki açıdan rahat olan avize çeşitleri arasından bir seçim yapılmalıdır. Çünkü bu tarzda öne çıkan beyazlık ve şıklıktır.  Salon, oturma odası, yatak odası, evinizin her yerinde kullanabileceğiniz bu şapkalı kristal taşlı model gerçekten tam bir tasarım harikası. Klasik tarzdan hoşlanıyorsanız sıradaki mum ampullü renkli taşlar ile dizayn edilmiş bu aydınlatma sistemi,  resimde de da anlaşılacağı gibi tam anlamıyla bir sarkıt görünümünde.  Klasik tarzda olan avize modelleri daha çok işlemeli mobilya ürünlerinin kullanımıyla oluşmuş dekorasyon türlerinde ile ön plana çıkmaktadır.

Ev dekorasyonunda, farklı tarzda bir aydınlatma sistemi kullanmak istiyorsanız, sizlere sıradaki  yuvarlak  cam içerisinde uçan daireyi anımsatan bu modeli  tavsiye ediyoruz. Son derece modern ve farklı olan yuvarlak top içinde renkli uçan daire biçiminde ki aydınlatma sistemlerini mutfak dekorasyonunda, salon dekorasyonunda, kullanabilirsiniz. Klasik tarzdan vazgeçmeyenler için sırada saraylarda görmeye alıştığımız avize modelleri biçeminde mumlarla dizayn edilmiş antik bir model daha. İnsanın içine dokunan nostaljik bir şarkıyı andırıyor. Gizemli havası ile insanı büyüleyen bu  model  salonlarınızda saray odalarındaki avizelerin şaşalı duruşu gibi çok lüks duracak.

aydınlatma-avize-kısacası-biraz-ışık (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir