Bir Genç Odası Nasıl Hazırlanmalı?

Karyola, gardırop, şifonyer, çalışma masası bütününden oluşan 2014 genç odası modelleri, son derece kullanışlı ve modern tasarım harikaları ile karşımıza çıkıyor. Tasarım olarak güzel ve kullanışlı olmasının yanı sıra ilgi farklı tarzda olmasını istiyorsanız sizin için hazırladığımız genç odaları ile ilgili dekorasyon örneklerini iyi incelemenizi tavsiye ederiz. Birbirinden güzel  genç odası modelleri örneklerinden ilham alarak tarzınıza göre çok farklı ve estetik bir genç odası tasarlayabilirsiniz.

İlk örneğimizde klasik çizginin dışında pembe yeşilin hakim olduğu aynı tonlarda duvar kağıdı ve yer döşemesi ile kombine edildiği şeker tadında bir genç odası dekorasyon örneğini görüyoruz. Burada göze çarpan bir başka detay ise yatağın içinde ve dışında iki ayrı renkte perde kullanılmış olması. Sizde bu örneğimizden ilham alarak farklı bir genç odası hazırlayabilirsiniz. Sıradaki örneğimiz mavi tonların hakim olduğu farklı bir model var. Mavi renk genelde halk arasında erkekle özdeşleştiren bir renk tonu olarak bilinse de aslında mavi renk insanı yatıştırıcı ve yumuşatıcı etkisini yansıtan genç odası modelleri örnekleri ile ister genç kız odası isterseniz genç erkek odası olarak kullanmak oldukça yararlı olabilir.

Bu oda şekli ve genişliği ile  0-7 yaştaki çocuklar için uygun ve çok fonksiyonel  dolap ve rafları olan  bir model. Beyaz tonların hakim olduğu bu modelde mavi ile kombine edilmiş çekmeceleri detaylara dikkat edenler için ideal bir seçim olabilir. Ferah ve aydınlık bir genç odası hazırlamak istiyorum diyorsanız sıradaki şık ve sade bu model tam size göre.  Yeşilin hakim olduğu bu modelde sıra dışı yatak ve yer kaplamayan dolap tasarımı ile odanızı ferah ve aydınlık gösterecek türden bir model. Siz de geç odası hazırlamak istiyorsanız sizin için hazırladığımız bu genç odası modelleri örneklerinden örnek alarak bu tarz modelleri farklı renk kombineler ile evinizde uygulayabilirsiniz.

genç odası

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir