Dekorasyon ve Işık Oyunları

Dekorasyonda aydınlatma ile bulunduğunuz tüm mekan tınısını farklı ışık oyunları ve görsel illüzyonlar tamamen değiştirerek farklı bir ambiyans yaratabilirsiniz.  Size bu tür aydınlatma verebilecek örneklerden sadece birkaçı. Evimizin dekorasyon tarzı sade ise daha sade klasik tarzda döşenmiş bir eve sahipsek daha klasik bir avize seçmeliyiz. Ev dekorasyonunun olmazsa olmazı olan   avize modelleri hem çok şık hem de her eve uygun tasarımlara sahip. Ev dekorasyonu için ev önemli aksesuarı olan avizeler modern modellerin yanı sıra klasik anlayıştan vazgeçmeyenler için hazırladığımız örnekler ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Sizin için farklı avize modelleri seçtik, kendi zevkiniz ve evinizin dekorasyon tarzına göre seçim yapabilirsiniz. Son yıllarda avize çeşitleri modern tarzıyla dikkat çekse de klasik tazı benimseyenler için klasik avize modelleri arasında bulunan bu ilk örneğimizdeki yaldızlı bakır tonlarındaki mum ampullü avizenin örneği salon aydınlatma için iyi  bir fikir olabilir… Eğer salonunuzu yeni baştan dekorasyon yapmak ediyorsanız aşağıya eklediğimiz ikinci örneğimize bakmadan geçmeyin.  Gerçekten çok özel tasarlanmış olan bu mavi mum ampullü avizede bilinen klasik tarzın dışına çıkılmış. Mavi renk bu kristal taşlı avizenin modernize bir hava katmış.

Ev dekorasyonunda dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biri olan dekorasyonda aydınlatma hususunda illaki bir uzmandan yardım almanıza gerek yok. Örneğin sıradaki b u metal akşam ve mum ampullerin bir arada kullanıldığı avizede taşlar damla şeklinde dizayn edilmiş. Yarı klasik olarak da adlandıracağımız bu harika tasarımı salon aydınlatma başta olmak üzere kısaca eviniz in her alanın da kullanabilirsiniz.  Bu birazda yaptığınız iş ya da evinizin dekorasyonunda kullandığınız tarz ile ilgilidir. Biraz araştırma birazda hayal gücü istediğiniz tarzı yakalamanız için yeterli. Yine bu örneğimizde olduğu gibi klasik ama ve gözü yormayan harika bir tasarım.

dekorasyon-ve-ışık-oyunları (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir