Dekorasyon İçin Öneriler

Ev Dekorasyonu, deyince akla yaratıcı tasarımlarla yaşam alanlarını yaratıcılığını kullanarak aksesuar ve mobilya  çeşitli objelerle daha yaşanabilir bir hale getirme fikri geliyor.  Tabi eviniz ile ilgili dekorasyon yaparken her şeyin bir bütünlük içinde olması gerektiğini unutmayın.  Öteki türlü ne kadar uğraşırsak uğraşalım evin diğer bölümlerin birbiriyle uyumunu yakalayamasak başarısız sonuçlar ortaya çıkar. Bu da hem bizi üzer hem de bütçemizi sarsar. Biz de sizler için hem fikri edinme hem de görmenizi istediğimiz bir kaç harika ev dekorasyonları ile ilgili örnekleri beğeninize sunacağız.

İlk ev dekorasyonu örneğimizi romantizmi ifade eden pembe tonları ve maneviyatı ve meditasyonu temsil eden beyaz tonlardan oluşuyor. Hayal gücünü ve yaratıcılığın doruğa çıktığı bu modelde klasik ve modern tarz bir arada kullanılmış. Renkli yastıkların kullanıldığı bu modelde duvar ve mobilyada zıt renklerin bir arada kullanılması göze çarpan bir başka detay. Mesela; bu ikinci örneğimiz de toprak ve mavi tonların bir arada kullanılmış. Konforu, olgunluğu ve tabiatla bağlantıyı çağrıştıran örnekte krem ve mavi renkteki mobilyalar ortama modern hava kazandırmış. Sizde galerimizde yar alan ev dekorasyonları örneklerinden oluşan görsellerimizden ilham alarak istediğiniz tarzı evinizin her alanında yakalatabilirsiniz.

Sırada dört farklı renk yastık konsepti ve buldan kumaşın koltuk örtüsü olarak kullanılması ile beraber ortaya çıkmış sade ve açık renk doğal bir örnek var. Beyazın sunduğu şık görüntü aynı zamanda stresinizi ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Son dekorasyon örneğimiz Işığın ulaştığı yöne ağır ve koyu renkler yerine beyaz ve gri tonlarda mobilyaları yerleştirildiği evi saracak tarzda bir örnek. Sizlerde evinizde yaparken en önemli detayları değerlendirerek ufacık dokunuşlarla harikalar yaratabilirsiniz.

dekorasyon-için-öneriler (1)

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir