Dekorasyon ve Yemek Masası

Ailemiz ve misafirlerimiz ile beraber güzel bir yemekler eşliğinde en özel zamanlar paylaştığımız yemek masaları,   yemek odası dekorasyonlarının vazgeçilmezidir. Bu nedenle yemek odası dekorasyonu yaparken özenle seçim yapmalısınız. Günümüzde hem klasik hem de yemek masası modelleri bulunmakta ve her biri şıklığı ile göz doldurmakta. Eğer bir yemek masasına ihtiyacınız varsa sizler için seçmiş olduğumuz yemek masalarına göz atabilirsiniz.

Yemek masası alırken en önemli husus kendinizin ve misafirlerinizin huzur arasında yemeklerini yiyebileceği evinizin dizaynına en uygun ve konforlu olanını seçmek gerekmektedir. Yemek masaları genelde yemek yenilip kalkıldığı bir yer değildir aslında. Sevdiklerimiz ile yenilen bir yemeğin ardından ailecek yada oturup sohbet edeceğinizi düşünürsek oturma sırasında rahat oturabileceğiniz sandalyelerin seçilmesi önemli bir husustur. İlk örneğimiz klasik çizgiler ile tasarlanmış beyaz ve oldukça şık ve konforlu bir model.  Masa ayakları ve sandalye başlarındaki işlemeler evinize dekorasyon açısından oldukça zengin bir görünüme katacak.

Yemek masası modelleri modern görüntüsünün yanı sıra oldukça çok fonksiyonel özelliklere de sahip olması gerekmektedir. Şıklığı ile önce gözümüze kullanımındaki rahatlık ve konforu ile size ve evinize gelen misafirlerinizi rahat ettirmelidir. Kahve tonlarında vitrin dolabı, aynalı konsolu, kare yemek masası ve 6 adet sandalyeden oluşan bu ikinci modelimiz sandalye minderinin rengi masa ve sandalyeleri ile yemek odası dekorasyonu için son derece uygun bir ürün. Ürünün geneline hakim olan koyu kahve renk tonu, yemek odasına klasik görünüm vermiş.  Yine sırada beyazın hakim olduğu Son derece şık bir tasarıma sahip modern tarzdaki beyaz bir yemek masası tasarımı var.  Yine aynı şıklıkta tasarlanan ve sandalyeler ile tamamlanmış. Sırada ahşap uzun bir masa deri kaplama sandalyeler ile kombine edilmiş ahşap yemek odası modeli var. Ahşabın derinliğini ruhunuzda hissedeceğiniz bu model kuşkusuz evinize dekorasyon olarak ta ciddi katkılar sağlayacaktır.

dekorasyon ve yemek masası (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir