Dış Duvarlarınızın Dili Var Diyoruz

Dış cephe dekorasyon

Evinizi dışarıdan ne kadar farklılaştırabilirsiniz? Dış cephe için uygulanan mimari dekorasyonlar bir evin iç dizaynını gölgede bırakabilecek cinsten. İyi bir oturma grubu, iyi bir yemek odası takımı, iyi bir mutfak modeli sahibi olabilirsiniz. Tüm bunları sadece sizin tanıdığınız evinize girmesine müsaade ettiğiniz kitle görebilir. Fakat bunun dışında evinizin etrafından geçen binlerce tanımadığınız insanın eviniz hakkında ki tek ön görüşü vardır; bunu da sizin duvarlarınız belirler.

bahçe dekorasyonu 2

İçeride her şey harika olabilir fakat dışarıdan bakımsız gibi görülen evinizin pekte bu imajı verebildiği söylenemez. Dış duvarların dili var diyoruz, bu yüzden bu dilin sizin için iyi şeyler söyleyebilmesini sağlamaktan yanayız. Ev için dış cephe dekorasyonu tek kelime ile bir evin en önemli ihtiyacıdır. Bahçe dekorasyonu, duvar restorasyonu hepsi en az iç mimari kadar önemli.

Evinizin dış duvarları için yapacağınız farklı ambiyanslar veya bahçeniz için yapacağınız farklı dekorasyonlar sizlerin aradığı dış dekorasyon öğeleri olabilir. Oldukça hoş çiçeklendirilmiş bir bahçeye kimse hayır diyemez, huzur bulanacak kahvaltılara, çay sohbetlerine, çocuk koşturmacasına mekan olan bu güzel alan eviniz için ne kadar gerekli buna görsellerimize baktıktan sonra karar verin.

 

 

One Reply to “Dış Duvarlarınızın Dili Var Diyoruz”

  1. Çok hoş, dış cephe dekorasyonunu ülkemizde hep ihmal ediyoruz. Bunun için birşeyler yapılmalı, bu tarz orjinal duvarlar şehirler için mutlaka gerekli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir