Banyo Modelleri Evde Son Trend Farkıyla

Banyo dekorasyonları

Vücudunuza ferah bir nefes aldırmak için banyonuzu sil baştan yaratın. Muhteşem bir dizayn ile banyo dekorasyonu yaparak, hayalinizi kurduğunuz o şık banyo için harekete geçin. Kullanacağınız renkler, taşlar, mermerler, granitler musluklar hepsi banyo dekorasyonu içi son derece önemlidir. Son yıllarda artık banyo dekorasyonunun olmazsa olmazı olan banyo dolapları da akıl almaz trendlere imza atıyor. Banyo dekorasyonunuz için harekete geçmeden önce sizlere doğru adreste olduğunuzu belirtelim. Sahip olmak istediğiniz banyo modeli için öncelikle görsellerimizi incelemelisiniz.

Banyo Dekorasyonu (1)

Farklı tonların ve özellikle farklı taş tonlarının bir arada kullanıldığı küvetleri ve dekorasyon öğeleri ile dikkat çeken banyo modelleri sizler için şık bir ambiyans oluşturacaktır. Yılın en göze çarpan banyo modellerine öncelik verdiğimiz görseller bu bakımdan sizleri son derece tatmin edecek.

Banyo bir evin en kıyıda köşede kalmış alanı gibi görülse de yaratıcı ruhunuzla onu evinizin en can alıcı yeri haline getirebilirsiniz. Bunu sağlarken dekorasyon modası mutlaka büyüteciniz altında olsun, değişen trendleri takip ederken, tüm bunların eviniz için yeni bir soluk oluşturacağını unutmayın.

 

2 Replies to “Banyo Modelleri Evde Son Trend Farkıyla”

  1. Yeşilli ve morlu banyo modeli tam aradığım tarz. Canlı renklerin kullanıldığı bir banyo dekorasyonu istiyorum.

  2. Bence mermer rengi banyo çok daha güzel, tam tarzım. Küvetin modeli ise ayrı güzel. Yuvarlak küvete bayılıyorum. Banyomda yerim müsait olsa bende yaptıracağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir