Hüzün ve Huzur Mevsimi İçin Sonbahar Salonları

Sonbahar dekorasyon

Sonbaharın dokusunun hissedildiği salonlar sizi bir büyüye davet ediyor, dekorasyon sonbahar etkisinde.

Sonbahar yaklaşıyor, ve zaman bizi evimizin en uğrak köşesine doğru sürüklüyor. Serin saatlerin hoş sohbetlerle ısındığı evin her köşesinden gelen farlı seslerin buluştuğu salonları konuşacağız bugün. Elinizde bir kahve ve dingin saatler için dışarıda hafifçe esen rüzgarın sesi, beklide her an patlayacakmış gibi bekleyen yağmur sessizliği, sonbaharın farklı renklerinin karmaşasını izlediğiniz bir cam önü. Birkaç gün sonra sonbahardayız hüzün ve huzur mevsimindeyiz.

salon dekorasyonu (4)

Sonbahar salonları seçtik bugün sizler için, en fısır fısır konuşmaların bir kahve eşliğinde eşsizleştiği şık ve sıcak salonlar seçtik. Sonbaharın atmosferini evinize yansıtacağınız salonlar seçtik. Şık mobilyalar ile şık salon takımları bir araya gelerek mucizevi dokunuşlarla farklı bir ambians yaratmış bu salonlarda. Mevsimin en sıcak renkleri kullanılmış dekorasyon için.

Deriler, turuncular, beyazlar, kahveler, ahşaplar hepsi tıpkı bir büyü gibi sarmış sonbahar evlerini. Seçtiğimiz her solan başlı başına bir görsel şölen. İnsanın içini ısıtan bir görsel şölen. Sizlerde bu farklı salon takımları ile sonbahara yepyeni bir merhaba demek istiyorsanız, bu defa  yorumunu sizlere bıraktığımız görseller ile baş başasınız.

 

One Reply to “Hüzün ve Huzur Mevsimi İçin Sonbahar Salonları”

  1. Beyaz salon harika! Beyaz kanepelerde aynı şekilde çok sade ve çok şık, zeminin koyu renk olması bence en isabetli karar olmuş. Beyaz ve koyu ahşap rengi son derece şık duruyor. Ev dekorasyonu için en sevdiğim ikili bu koyu ahşap ve beyaz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir