2015 Country Ev Dekorasyonları

2015 country ev dekorasyonları ile yılın değişen ve yeni trendlerini dekorasyon üzerine nasıl etkileri olacağını bilmek ister misiniz?

Öncelikli olarak country ev dekorasyonları her daim olduğu gibi yine doğa ile iç içe imajı sunan mobilyalarla, dekoratif aksesuarlarla ve tasarımlarla karşımızda. Fakat 2015 yılında karşılaşacağımız dekorasyonlarda country o hırçın havasından biraz daha uzaklaşıyor. Daha yumuşatılmış, daha evcilleştirilmiş dekorasyonlar ile 2015 country ev dekorasyonları kendini gösterecek.

Beyaz yine country evlerine hakim

2015 country ev dekorasyonları renk olarak incelendiğinde karşımıza yine geçen yıllarda olduğu gibi beyaz ile harmanlanmış renkler çıkıyor. Fakat 2015 country ev dekorasyonları incelendiği zaman küf yeşili eskitilmiş mobilyalarda dikkatleri çekiyor. Miyadı dolmuş bir zamanı temsil eden küf yeşili 2015 country ev dekorasyonları içerisinde bazen koltuk ayağı olarak bazen masa tahtası olarak bazende bir resim çerçevesinde kendine renk ve yer bulacak.

2015 country ev dekorasyonları

Evler daha bir sadeleşiyor

Her tarzdan mobilyanın doğru bir dizayn etrafında buluşturulduğu zaman yer bulabileceği country tarzı ev dekorasyonu 2015 trendlerinde daha modern çizgilere ev sahipliği yapacak. Bembeyaz koltukların arasına yerleştirilmiş naturel ağaç.arı 2015 country ev dekorasyonları içerisinde görmeye şimdiden alışsanız çok iyi olur. aynı zamanda ferforje mobilyalara da sıklıkla dekorasyonlar arasında yer verecek 2015.

Deri kumaş country evlerinde

Sandalyelerde ve berjerlerde kullanılması ile dikkat çeken deri kumaşlar taba tonları ile yer alacak country ev dekorasyonları içerisinde. Doğanın tam içerisinde yer alan bu tema ağaç, ahşap figürleri ile olduğu kadar deri detayları beyaz ile bir araya getirmesi ile de bakışları üzerinde toplayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir