Dekorasyon; Country

Country dekorasyona doğal soluk!

Dekorasyon country tarzı ile tanıştığından beri daha naturel daha doğal ve sanki evin içinde daha çok doğa ile iç içeyiz imajını veriyor. Country tarzı ev dekorasyonları birinci ana malzeme olarak her daim doğal ağa. görüntüsünü kullanıyorlar. Bugüne kadar karşılaştığımız country ev dekorasyonu örneklerinin hepsinde doğal ahşap ağaçlar evin mutlaka bir köşesinde kullanılmıştır.

Country ev süslemeleri;

Ağacın sıcak hissi her yerde; yerlerde, tavanda, duvarlarda, hatta ağacın o muhteşem hissi için mobilyalar bile taş duvarlar ile yarışıyor ve soğuk taşlar ahşap sıcaklığına yenik düşüyor.  Country tarzı ev dekorasyonları için beyaz ise koltuklarda ve geniş rahat kanepelerde karşımıza çıkıyor. Renk katılmış country mobilyalar ise modern bir dokunuşa renkli bir imza niteliğinde. İşte ruhunuzu okşayacak modelleri ile Country dekorasyon.

Ahşap evin her yerinde

Evlerde doğal ve doğadan esintileri yaşamak isteyen özgür ruhlu sakinler son yıllarda vazgeçilmez olarak bu tarzın üzerine eğiliyorlar. Özellikle bir uçtan bir uca dayatılmış olan doğal ahşap ağaçlar ev dekorasyonu için eşsiz bir fikir.

Dekorasyon; country

Bir ev dekorasyon düşünün ki kendinizi adeta doğanın içerisinde hissediyorsunuz. İşte doğa ile iç içe olan bu dekorasyon yıllardır adını benliğimize kazıdı. Metropol yaşamından sıkılan binlerce kişi bu akımın içine çoktan kapıldılar bile. Evler doğaya daha bir yaklaşmaya başladı. Hızlı iş yaşamından sıkılan ve bu yaşamdan sıyrılmaya çalışan, şehrin yoruculuğundan bunalan milyonlarca insan evinde doğa hissi yaşatan bu dekorasyon trendi ile uzun zamandır büyük bir aşk yaşıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir