Country Dekorasyon

Country dekorasyon ile özgürlüğüne kavuşmuş evler

İnsanın özür ruhlu olanı gibi evinde özgür ruhlu olanları vardır. Özgür insan doğaya yaklaşır doğada kendini bulur. Özgür ruhlu evlerde tıpkı bunun gibidir. Doğaya yaklaşıp doğadan aldıkları ile dekore edilerek kendilerini buluyorlar. Country dekorasyon kelimenin tam anlamı ile işte bu demektir. Country dekorasyon ile dizayn edilmiş evler uyum gibi takıntılara çok değmeden sadece doğaya yaklaşarak kendini buluyor. Country dekorasyon ile dizayn edilmiş evler zamanın içerisinde kaybolmayan bir dekorasyona imza atıyor.

 

Kocaman kütükleri sık sık evlerde görmeye alışıyoruz

Country dekorasyon doğadan malzeme çalmaya bayılıyor. Öyleki bu malzemeleri en doğal halleri ile ev dekorasyonu içerisinde kullanmak country dekorasyon için kaçınılmaz bir durum. Country evlere bakıldığında sehpa olarak kullanılmış kütükler dikkatlerden kaçmıyor. Hatta evlerde kullanılan yemek sandalyeleri country dekorasyon söz konusu olduğunda birer kütüğe dönüşebiliyor.

Country dekorasyon

Country beyazı sever

Country dekorasyon içerisinde beyaz rengin fazlası ile kullanıldığı görülmektedir. Beyaz country dekorasyon içinde genellikle koltuklarda kullanılmaktadır. Bazende sandalye örtüsü olarak kullanılabilen beyaz eskitilmiş country mobilyalara boya rengi olarak da kullanılabilmektedir. Country ev dekorasyon için birbirinden özel country ev dekorasyonu örnekleri galerimizde sizleri bekliyor. Evini country tarzı kullanarak dekore etmek isteyen kişiler için bu örnekler fikir oluşturabilecektir.

Mekansız country

Country ev dekorasyonu evimizin işimizin bahçemizin temasını oluşturabilir. Yatak odasında, mutfakta, bahçede, salonda, banyoda aklınıza gelebilecek pek çok alanda country ev dekorasyonu uygulanabilmektedir. Tamda bu noktada country mekansız bir dekorasyon olduğunun altını çiziyor. Bu kadar geniş bir alana sahip olan dekorasyon trendini evlerinize uygulamak için vakit kaybetmeyin. Özellikle bizim gibi bu tarzda aşık hissediyorsunuz kendinizi country kaçınılmaz bir görsellikle sizlerle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir