Country Ev Mobilyaları

Country ev mobilyaları ile ev dekore etmenin incelikleri;

2000 yılları ile birlikte hayatımıza giren country tarzı ev dekorasyonu bugün başta genç kesim olmak üzere herkesin evinde görmek istediği bir dekorasyon trendi.  Country ev mobilyaları genellikle doğal görünümlü tarzları dikkat çekiyor. Country doğası gereği daha doğal olmayı hedefleyen az işlem görmüş ağaçların, ahşabın, ev dekorasyonu içerisinde kullanılması daha doğrusu kabukları soyulmuş ahşaba doğası bozulmadan yeni bir format verilmesi ile country ev mobilyaları oluşturulmaktadır.

Country Ev Mobilyaları

Önceleri sade şimdilerde renkli

Ev dekorasyonu için kullanılan country ev mobilyaları hayatımıza ilk girdikleri yıllarda oldukça soft tonlar ile karşımızdaydılar. Country bejleri su yeşillerini kahveleri pudra tonlarını hayatımıza dahil etmişti. Şimdilerde ise doğanın en canlı tonları ile karşımıza çıkıyor country ev mobilyaları. Eski canlı renkler ile birleşince görsel bir şölen oluşturuyor.  Bu şölen en doğal halleri ile country evlere renk veriyor.

Mobilyalarda klasik esintiler

Country ev mobilyaları için birbirinden özel tasarımlar dikkat çekiyor. Bu tasarımlara ilk bakışta hissedilen klasik eski mobilyaların biraz modern bir hava ile evlere konuk olduğudur. Country tarzı mobilyalar başında konsollar önemli yer tutmaktadır. Nitekim bu tarzda dekorasyonlarda en çok kullanılan mobilyaları genel bir bakış ile gözlemlediğimizde eskitilmiş konsollar ilk sıralarda yer alıyor. Country ev mobilyaları arasında yer alan bir diğer mobilya türü ise yemek masaları ve yemek masası sandalyeleri. Yine ahşap formuyla dikkat çeken bu mobilyalar özellikle renklendirildikleri zaman eşsiz bir dekorasyon görüntüsü sunuyorlar. Country ev mobilyaları galerimizde siz dekorasyon tutkunlarını bekliyor. Ruhunu seviyoruz dediğiniz country mobilyalara ilham oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir