Country Ev Dekorasyon Örnekleri

Sade, doğal ve bir o kadar da kendine has yorumları ile country ev dekorasyon örnekleri

Country aşkımız devam ediyor. Ruh sahibi evleri büyüteç altına almaya ve country ev dekorasyon örnekleri ile sizlerle olmaya her zamanki gibi devam ediyoruz. Country ev dekorasyon örnekleri tek tek incelendiğinde hepsinde ayrı bir tema olduğunu fark edersiniz. Aslında country bir dekorasyon tarzı gibi görünse de country ev dekorasyonu dekorasyonda özgürlüğü yakalamaktır.

Country Ev Dekorasyon Örnekleri

Ahşap sıcaklığını yaşatan country ev dekorasyon örnekleri

Tepeden tırnağa evin her yerinde hissettiğimiz ahşap varlığı ile ev sıcaklığını yaşıyorsunuz. Tüm bunlarla birlikte renk kattığınız ahşap bu alanlarda enerjinizi yükseltiyor. Country ev dekorasyon örnekleri gözden geçirildiğinde fark etmeniz gereken bir detayda ahşabın eskitilmiş renkler ile bir arada kullanıldığıdır. Küflenmiş yeşil rengi, silik bejler, boyası akmış beyazlar country ev dekorasyonu için oldukça önemli detaylar arasında yer alıyor.

Beyaz ahşap ile tasarlanmış ev dekorasyonları

Sıcak ahşap rengi country ev dekorasyonları içerisinde ne kadar sık karşımıza çıkıyorsa, beyaz ahşap renklerde country ev dekorasyonları içimde o kadar sık karşılaştığımız dekorasyon örnekleri arasında. Özellikle tavanlarda eskitilmiş beyaz ahşap kullanılması her daim country ruhunu evlere yansıtmıştır. Naturel deriler country dekorasyon içerisinde puflarda sandalyelerde karşımıza çıkmaya devam ediyor. Lafın özü country ev dekorasyonu her daim doğadan kaçırdığı parçaları evlerinize ustaca uygulamaya bayılıyor.

Kesilmiş odunları evde kullanmaya hazırlanın

Country ev dekorasyon örnekleri incelendiği zaman kesilmiş odunların ağaçların en doğal halleri ile country ev dekorasyon örnekleri içerisinde yer aldığını görebilirsiniz. Unutmayın ki bu görüntüler eviniz için son derece sıcak ve naturel görüntüler olacaktır. Beyaz ahşap ve el değmemiş ağaçların evde şekillenmesi dekorasyonda farkı yakaladığınız anlamına gelmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir