Country stili ev dekorasyon için son yıllarda herkes tarafından büyük beğeni ile uygulanmaya başladı, doğal detayların yer aldığı bu evleri biz çok sevdik

Country stili ev dekorasyon söz konusu olduğu zaman insanlarda algıda bir sorun oluşuyor, country stili ev dekorasyon genellikle vintage tarzı dekorasyon ile karıştırılıyor ve eskiye yönelik bir konsept çalışması olduğu düşünülüyor. Oysa ki bu tarz bir ev dekorasyonu bugün modern mobilyalarla konsept oluşturulabilen bir stildir. Country stili ev dekorasyon örneklerimizde de pek çok modern dekorasyon görüntüsünün country ile bir arada kullanıldığını görebilirsiniz.

Country Stili Ev Dekorasyon

Bambular country evlerde

Bambu görünümlü ev aksesuarları country stili ev dekorasyon tasarımları içerisinde sıklıkla yer alıyor. Bambudan tasarlanan sandalyeler, masalar, lambalar, aksesuarlar country ev dekorasyonu içerisinde görmeye sıklıkla alıştığımız görüntülerin başında yer alıyor. Bu dekorasyon içerisine aynı zamanda metal aksamlı aksesuarlarda katılmış bu da modern havayı desteklemiş. Beyaz üzerine tasarlanan dekorasyon için hem modern bir konsept hem de country konsepti diyebiliriz. Fark ettiyseniz eğer taburelerden birinin üzeri post ile kaplanmış, bu tarzda dekorasyonlar için fazlası ile tercih edilen bir dekorasyon stili bu. Hayvan derileri country evlerde sıklıkla karşılaşılan dekorasyondur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir