Bal Kabağından Ev Dekorasyonu İçin Dekoratif Objeler

Mevsim güz! Haşmetli tarlalarda yavaş yavaş büyüyen asil bir görüntü. Masallara konu olan bir canlı o! Kül kedisinin arabası o! Bal kabağı ile gülümseten ve bir o kadarda beğendiğimiz bir yazı ile beraberiz. Bal kabağı konulu bu yazımızda bizim masalsı kabağımızın nelere kadir olduğunu göreceğiz. Onun şık görüntüsünün nerelerde kullanıldığını göreceğiz. Ev dekorasyonu ve ev aksesuarları için bal kabağı uzun zamanlardır kullanılan bir madde. Çanak çömlekten tutunda saksıya varana kadar bal kabağının kullanıldığı şık aksesuarlar karşısında gözlerimiz kamaşacak. İşte bir bal kabağı objesi. Raptiyeler ile ve değişik metal çiziler kullanılarak bal kabağının etrafına metal desenler çizilmiş. Bal kabağı aksesuarları bir konsol üzerinde mumlar ve gümüşler ile birlikte sunulmuş.

Bu sefer farklı bir bal kabağı konusu ile karşı karşıyayız. Eskimiş bir kitabın sayfalarına bal kabağı formu verilerek bu görüntü ile sıra dışı bir görüntü elde edilmiş. Yaprakların bir yelpaze gibi bal kabağına dönüştüğü bu ev aksesuarı oldukça beğenimizi kazandı. Sizlerde evinizde rahatlıkla böyle bir dekoratif obje yapabilirsiniz.

Altın sarısında çalınmış renkleri ile bu bal kabakları sanki üzerilerine hint kınasından dövme yapılmış gibi inceden işlenmiş. Evlerinizde bulunan mürekkebi kalıcı siyah bir kalem ile böyle bir dekoratif obje yapmamanız için hiçbir neden yok. Bal kabağının oldukça masalsı olan bu görüntüsünü evinizin her hangi bir köşesinde saklayabilirsiniz.

Bu tam anlamı ile rüya gibi. Siyah ve pembe renklere boyanmış bal kabaklarının üzerine dökülen simler ona ışıl ışıl bir görüntü vermiş. Masalda ki bal kabağı bu olsa gerek. Bu bal kabağı dekoratif objesi salonunuzda olduğu kadar yatak odası dekorasyonunuz içinde oldukça şık bir ev aksesuarı olacaktır.  Hatta sizler evinizin istediğiniz bölümünün renklerine uygun bir ton ile boyadığınız bal kabağını arzu ettiğiniz alanda farklı tonlarda kullanabilirsiniz. Bal kabağı bu görüntüsü ile bir çok mekana renk katacaktır. Bal kabağından dekorasyon fikirleri için son derece iyi bir örnek ile karşı karşıyaydık.

Hayranlık uyandıran bu bal kabağı görünümlü süsler bunlar. Çiçekli kumaşların bal kabağı görüntüsünden esinlenerek bir araya getirilişi ile son derece şık ev aksesuarları elde edilmiş. Bu ev aksesuarlarının farklı tonlarda bir araya getirilmesi evinizin bir köşesinde oldukça renkli bir görüntüye kavuşacaktır. Dahası var çocuk odası içinde oldukça ideal bulduğumuz bir dekoratif obje bu. Bal kabağından oluşan değişik bir tema ile oldukça keyifli bir görsel ile birlikteydik.

Masum ve zengin bir görüntüsü olduğu son derece aşikar. Evde Son Trend olarak bizler onu sanki anlatmak istediği çok şey olduğunu düşünüyoruz. İçi külçe külçe sırlarla dolu bir ifadesi var bu masal meyvesinin. Bal kabağından esinlenerek hazırlanmış olan bu aksesuarlara bayıldık. Dekoratif objelerin yeni modası bu yıl bal kabağı. Saksı şeklinde kullanılan bal kabağının içerisine yerleştirilen çiçekler bizi fazlası ile etkiledi. Evde Son Trend’de bugün bal kabağı temasını konuştuk. Yeni konularımız evleriniz için yeni trendlerle sizlerle olacak.

 

 

One Reply to “Bal Kabağından Ev Dekorasyonu İçin Dekoratif Objeler”

  1. Bayıldım bayıldım bal kabağından neler yapılıyormuş, hemen deneyeceğim. Bal kabağı aksesuarları muhteşemmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir