Avangarde Mobilyalar İle Döşenmiş Evler

Evet uzun bir zamandır mobilya dünyasında en sık duyduğumuz isimlerden biride avangarde. Avangarde mobilya eski klasik mobilyanın biraz spor bir hava ile buluşmasıdır. Aslına bakılırsa oymalı ahşaplar spor ve country tarzında kumaşlar ile buluşuyor diyebiliriz. Avangarde zevk sahibi ev sahiplerinin evleri için son zamanlarda en çok seçtiği mobilyalar arasında yer alıyor. Mobilya vitrinleri avangarde tarza sahip mobilyalar ile zarif bir tema içerisinde. Bir çok mobilya markası artık bu tarzda mobilyaları sezon ürünleri arasına sıklıkla katıyor. Avangarde stili eskide kopmak istemeyen yenilik arayışı içerisinde olan dekorasyon düşkünlerinin en önemli tercihi.

Avangarde Mobilyalar İle Döşenmiş Evler (2)

Avangarde mobilyalar ile en çok kullanılan kumaş kaplamaları çiçekli ve doğal tonlarda ki kumaşlar oluyor. Pastel tonlarının oldukça sık kullanıldığı bu mobilya türü evlerde adeta bir bahar esintisi yaratıyor. Avangarde mobilyalar ile sizler evinizde huzur veren tonlar ile huzur veren atmosferler yaratabilirsiniz. En özel evler için bu mobilyalar öncelikli dekorasyon öğeleri arasında yer almaktadır. Artık biraz vintage tadında biraz country tadında birazda yeniliklerin hissedildiği ev ortamları yaratmak için dekorasyon düşkünleri avangarde mobilyaları tercih ediyorlar.

Bir ev sizinle birlikte yaşıyor ise mutlaka sizden bir şeyleri de yaşatmalıdır. İşte avangarde tarzından hoşlanan kişiler içlerinde bir miktar avangarde tarza sahiptirler. Her gün nefes aldığınız bu alan size benzemeli, tıpkı siz gibi olmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir