9 Ayrı Köşede Renklerle Ev Dekorasyonu

İçimizde yaza merhaba derken bir huzur! Haliyle bu hissiyattan dekorasyon da nasibini alıyor. Bugün 9 ayrı köşeden seçtiğimiz ev dekorasyonu görselleri ile sizlerleyiz. Ev dekorasyonu noktasında fazlası ile meraklı bir kitleye hitap ettiğimizin oldukça farkındayız. Bu kitle için bugün seçimlerimiz yaz renkleri ağırlıklı. Dekorasyon yaz renkleri ile sıcak ve iç açıcı köşeler ile buluşuyor. Beyazın yine her solukta hissedildiği ev dekorasyonu örnekleri yazın olmazsa olmazı canlı renkleri içerisine serpiştirmiş gibi görünüyor. Özellikle kanepelerde dikkat çeken beyaz ve canlı renklerin buluşması başta country tarzı ev dekorasyonları olmak üzere oldukça sık rastladığımız bir durum. Bu örnekler 2014 yazı ev dekorasyonları içinde de sıklıkla karşımıza çıkacak.

 

Nar çiçeği rengi, pembeler, turuncular, morlar, maviler… Bu dekorasyon içerisinde tüm renkler adeta bir karnaval havasında bizlerle. Gözümüzü ayıramıyoruz. Bu kadar çok rengi bu kadar başarılı bir şekilde kullanmak bizce büyük bir ustalık. Oldukça beğenimizi kazandığının altını çiziyor ve bu denli çok rengin bir arada kullanıldığı bu ev dekorasyonu bizde baskılı bir hava yerine ferah bir hava oluşturmayı başardığı için artı bir puan veriyoruz.

Yeşil ve pembe mutlu bir birlikteliğe imza atmış. Yine yaz renklerini hissettiğimiz bir köşe. Beyaz, pembe ve yeşilin yaz dekorasyonu noktasında başarılı bir dizayn ile bir araya geldiğinin altını çiziyoruz. Yaz evleri için bu dekorasyon oldukça göz doldurucu olacaktır. Biraz İngiliz tarzı biraz country ev dekorasyonu esintileri hissediyoruz.  Tavanlarda kullanılan beyazın kattığı ferah derinlik çakıl taşı rengine yakın bir yeşil ile birleşince şüphesiz nefes kesici bir ev dekorasyonu imzası atılmış.

Gri tonlarından uzaklaşarak beyazdan çalıntılar yapmış olan bu şık kanepe etnik esintilerin hissedildiği bir yastık kafilesi ile dekore edilmiş. Yastıkların dekorasyon içinde bu kadar sık kullanılması son derece beğeni toplayan dekorasyonların elde edilmesine olanak sağlıyor. Yeşil tonlarında ki bu yastıkların dekore ettiği kanepe ile evinizde en çok zaman geçireceğiniz alana bakıyormuşuz gibi bir hissiyat doğuyor içimize.

İçinizden aman tanrım dediğinizi duyar gibiyiz. Evet öyle! Sıradan yemek masaları yerine bu yaz evinizde renkleri ile dekorasyon noktasında adeta vuruş yapmış olan bu yemek masası etrafında muhteşem zamanlar geçirebileceğinizi düşünüyoruz. Özellikle bu yaz sıklıkla karşılaşacağımız farklı renklerin birbiri ile harmanlandığı dekorasyon konseptleri için son derece iyi bir örnek. 2014 yaz sezonu için son derece şık bir ev dekorasyonu örneği olduğuna inandığımız bu dekorasyon yüzümüzde mutlu bir gülümseme yarattıktan sonra sizi 9 ayrı köşede renklerle ev dekorasyonu konulu galerimiz ile baş başa bırakıyoruz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir