Country Evler Dekorasyonun Yeni Nefesi

Toprak renklerin hakim olduğu country ev dekorasyonu toprak renginin verdiği doğal rahatlıkla sizleri buluşturuyor.Country ev dekorasyonu tarzını evlerinizde estirmek için toprak rengi ve bu rengin çeşitli tonlarını mobilyalarınıza örtülerinize vazolarınıza ve diğer aksesuarlarınıza yayabilirsiniz. Pastel toprak renklerin ev dekorasyonuna hakim olduğu country ev dekorasyonu stilleri evlerinde sıcak ve romantik bir stil isteyenlerin tercihidir.

Country ev dekorasyonları stillerinde yatak odasındaki tüm örtüler ve takımlar koltuk takım modelleriniz daha sıcak romantik bir havaya kavuşuyor. Country ev dekorasyonları açık toprak rengi ve toprak rengi tonlarının yanında pastel kırmızı mavi renkler de kullanıyor. Country Evler Dekorasyonun Yeni Nefesi (3)

Ev dekorasyonu yapılırken seçilen mobilya rengi de açık toprak rengi. Country ev dekorasyonlarında duvarlar mobilyaların aksine açık renklerle boyanıyor Huzur veren bir görüntünün ev dekorasyonu yapılırken dikkate alınması çok önemli.

Duvar halı ve koltuk örtüleri ile birlikte seçilen masa sandalyeler de çizgili ve açık toprak renginde. Hakim olarak ev dekorasyonu yapılırken vazgeçilmez renk toprak rengi ve açık tonları oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir