2014 Çiçekli Halı Modelleri

Yüzyıllardır halıya ilham veren çiçekler 2014 halı modelleri içinde ilham kaynağı olmaya devam ediyor. 2014 çiçekli halı modelleri üzerine yeni bir yazı ile sizlerleyiz. Halı desenlerinin en romantik detayı olan çiçekler sarsılmaz bir tahta sahip. Öyle ki çiçekli halılar pek çok değişen halı trendini geride bıraktı ve hala en çok tercih edilen halı olmaya devam ediyor.

Neden çiçekli halı?

Bunun en önemli nedeni ister modern oldun ister klasik olsun çiçekli halılar içeriğinde barındırdığı çok sayıda renk sayesinde oldukça fazla ev dekorasyonu ile rahat uyum sağlayabiliyor olması.

Çiçekli halı alırken nelere dikkat etmeli?

Renklerin geçişleri çok önemlidir. Halı renkleri ile salon dekorasyonunun renkleri tam bir uyum içerisinde olmalıdır. Bu nedenle bazen zıt renklerin bir arada kullanılmasına önem verilir. Bazen de birbirini tamamlayan renklerin uyumu daha ön planda tutulur. Çiçekli halı modelleri alırken koltuk takımınızın renkleri büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden koltuklarınızın renkleri ile uyumlu halılar ilk sıralarda tercih edeceğiniz seçeneklerden olmalı.

2014-çiçekli-halı-modelleri (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir