Dekorasyona Damga Vuran Halı Modelleri

Halı denilince ferahlık katan evlerinize en fazla katkı sağlayan dekorasyon ürünlerinin başında geliyor. Sabahları uyandığınızda ya da akşamları yorgun argın kendinizi evinize attığınızda kapıdan itibaren yumuşacık zemini ve göz dolduran şıklığı ile sizi karşılaması hoşunuza gitmez miydi? Birde kolay temizlenebilen konforlu, şık oldu mu? Değmeyin keyfimize. Ama gelin görün ki, odanızın dekorasyon tarzı ile uyumlu olmayan bir halı modeli ve dolayısı ile de güzel bir görüntü oluşturmayabilir. Bu yüzden İyi düşünülerek, istediğiniz konfor, dayanıklılık ve gibi kriterler göz önünde bulundurarak halı çeşitleri arasında doğru seçim yapmalısınız.  Farklı alanda tasarım örneklerinden oluşan 2014 halı çeşitleri ve tasarımları, bu bağlamda birçok kişinin beğenisi kazanacak forma sahip. İşte o örneklerden birkaçı.

Hanımların beğenisini şimdiden kazanan 2014 halı modelleri oldukça modern çizgilerden oluşuyor. Kaşmir halıdan tutunda, makine halısı tüylü halıya kadar sınırsız halı modelleri renk tonları, farklı desen ve tasarımları ile geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda karşımıza çıkıyor; İlk örneğimiz koyu zemin üstüne serpiştirilmiş belli belirsiz olan rastgele şekillendirilen farklı desenlerden oluşuyor. Aslında kir götürmesi açısından düşünürsek özellikle çocuklu evler için koyu renk olması nedeniyle dekorasyon olarak oturma odaları için tamamlayıcı olabilir.

Sıradaki çiçek desenli bir örneğimiz var. Modası hiç geçmeyecek halı modelleri arasında klasikleşmiş çizgisi ile yer alan bu örneği ister salonunuzda ister oturma odalarınızda kullanabilirsiniz. . Özellikle bu sezon halı çeşitleri arasında çok göreceğiniz bu tarzdaki modelleri ve sizlere de şiddetle tavsiye ederiz. İçerisinde sanki aradığınız her rengi bir arada bulabileceğiniz hissi yaratan bu harika tasarım ile odanızın havasını değiştirecek ve tarzınızı ortaya koyacaksınız. Tabi labirenti andıran ilginç kesimi de gözden kaçmayan başka bir detay. Geçtiğimiz sezon ilgi gören arasında yer alan renk çeşitliliği ve uyumu  ile bu sezonda kendini gösteren  halılardan biri olan kahve ve kremin tonlarındaki  bu örneği evinizin, tüm odalarında kullanarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

dekorasyona-damga-vuran-halı-modelleri (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir